2752
2734
عنوان

برای بیرون کدوم غذا رو درست کنم ؟

759 بازدید | 57 پست

قراره با چند تا از دوستام بریم بیرون فردا عصر دورهمی خانوما بعد برای شام هم میمونیم 

بعد قراره هر کی برا خودش غذا بیاره چون کلا هممون اهل غذای بیرون نیستیم 

بعد من خیلی وقته چیزای مضر نخوردم حالا نمیدونم یه دونه پیتزا و ۵ تا پیراشکی درست کنم یا اینکه قارچ شکم پر با سینه مرغ که خیلی سالم و پروتئینیه درست کنم ؟ 

هردوتاشون هم دوس دارم 

هی میگم از یه طرف یه روزه بزار خوش باشم از یه طرف میگم من خیلی وقته از این چیزا نخوردم 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیتزا ببری همه دلشون میخواد ی چی ببر ک خاص نباشه

همه گفتن ناگت و سالاد الویه و پیتزا و لازانیا و سالاد ماکارونیه و ساندویج سوسیس کالباس و اینا میارن 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡
2731

پیتزا که سرد میشه و از مزه میوفته

بنظرم الویه یا قارچ شکم پر درست کن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

یه چیزی ببر که هم بردنش سخت نباشه و مجبور نشی تو زاویه خاصی بگیریش هم بتونی به بقیه تعارف کنی‌

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
سالاد ماکارانی ببر

خوب اینم سس ‌و کالباس داره اگر قرار باشه چیرای ناسالم ببرم همون پیتزا و پیراشکی میبرم 

2706