2733
2739
عنوان

شوهرم بهم خیانت نکرده بود بچه ها بیاین تعریف کنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرش پلیسه نگفته بود برا منه گفته بود برا موکله زده بود عکساشونو‌تو سیستم و چیزی نیومده بود بالا ازشون سابقه نداشتن.. دیگه دستمون به جایی بند نبود از یه طرفم حکم قضایی میخواست اگه قرار بود گوشی شوهرمو شنود کنیم یا دنبال اون زنو دختره بگردیم .. که دختر عموم گفت زندگیتو قمار نکن شاید اونطوری که گفتن نباشه ممکنه اخاذی باشه و این حرفا .. بعد بنده خدا کارو زندگیشو ول کرد چند روز بخاطر من اومد و رفتیم دنبال شوهرم.. با ماشین اون رفتیم که تابلو نشیم صبا دم در منتظرم بود تا شوهرم میرفت من بدوبدو میرفتم سوار میشدم تعقیبش کنیم ببینیم چیکار میکنه تو روز کجاها میره و بهش زنگ میزدم ببینم دروغ میگه یا نه .. خلاصه دوروز رفتیم و دیگه خسته شدیم گفتم امشب که بیاد خونه دیگه بهش میگم خسته شدم اومدیم که برگردیییییم ببین خداشاهده خداشاهده کار خدا ..من مادر اون دختره رو دیدم .. وااااای تا دیدم گفتم عه افسانه این این این اصن زبونم بند اومده بود گفتم این ..مادرش .. همون زنه.. داشت از تاکسی پیاده میشد و رفت داخله کوچه ی مغازه ی شوهرم .. ماهم با کلی بدبختی و استرس که یوقت شوهرم نبینتمون یوقت زنه متوجه مون نشه اومدیم بریم دنبالش که دختر عموم گفت تو نیا میشناستت من میرم ..گفتم مواظب باش تابلو نشی.. هیچی خلاصه که رفت داخل کوچه توی یه خونه ای.. 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2731
فردا صبحش میخواست بره سرکار پانشدم براش صبحانه اینا حاضر کنم خودمو به خواب زدم اونم اومد بوسم کرد تو ...

فیلم دوربین ساختمون ؟ 🤔

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بعد اومد تو ماشین و برام تعریف کرد .. من گفتم افسانه من تا سردرنیارم هیچ جا نمیرم جاشم که پیدا کردیم .. که اون گفت بزا به مهدی (شوهرش) بگیم من اولش نه و نو اوردم بعد گفت مرد پیشمون باشه بهتره .. خلاصه که قبول کردم و به مهدی گفت فلان جاییم بیا منم که به شوهرم زنگ زدم گفتم دارم میرم خونه افسانه اینا افسانه زنگ زده کارم داره میگه تنها بیا خواستم برگردم بهت زنگ میزنم یا بیای دنبالم یا افسانه میارتم .که یوقت پا نشه بیاد.. منتظر موندیم تو ماشین و هواتاریک شد مهدی اومد وقتی ناجرا رو براش تعریف کردیم گفت نه بابااااا محمد داداشه منه اصلا اینکارا ازش برنمیاد همچین بچه ای نیست اصن تو رگش نیست اینکارا که ما اصرار کردیم اقا پشیمونمون نکن از اینکه بهت گفتیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2740

بعد گفت‌من یه فکری دارم گفتی دختره مجرده ؟ گفتم نمیدونم والا حتما مجرده که دوست شده با محمد دیگه .. گفت به افسانه خونشو نشونم بده و شما بشینین تو ماشین .. رفت و به بهونه ی تحقیق واسه امر خیر از چنتا اینور اونور تر درو همسایه های زنه پرس و جو کردن دوتاشون گفتن پدر ندارن مادرو دختر باهم زندگی میکنن ما بدی ندیدم .. ولی یکی گفته بود ظاهرشون رو نگاه نکن خانواده شری هستن داداشای زنه زندانن و اینا دنبال جور کردن پول دیه هستن و به هر دری میزنن و این حرفا که حتی زنه یارو گفته بود اینا تن فروشی میکنن دخترشو هرروز یه ماشینه مدل بالا سر کوچه پیاده میکنه 

یه همسایه دیگشونم گفته بود اگه دنبال دختر خوب میگردی در خونه دیگه ای برو برادر .. خدارو خوش نمیاد الکی بگیم کسی خوبه وقتی نیست .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خلاصه مهدی اومد این حرفارو تو ماشین بهم زد راستش دروغ چرا باورم نشد اولش که راست بگه گفتم شاید واسه اروم کردن من داره خالی میبنده.. درحالیکه اصلا شخصیت دروغگویی نیست..  گفتم شاید نمیخواد زندگی من خراب شه داره ارومم میکنه ..سه تایی باهم تو ماشین یکم حرف زدیم و اخر تصمیم گرفتیم که من به محمد بگم شبش چون راه دیگه ای نداشتم .. به در بسته خورده بودم و تنها راهش صحبت با خودش بود .. شب زودتر از محمد رسیدم خونه و باهمون لباس بیرون منتظر بودم بیاد .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرش پلیسه نگفته بود برا منه گفته بود برا موکله زده بود عکساشونو‌تو سیستم و چیزی نیومده بود بالا از ...

صبا ؟

افسانه ؟

کدومش آخر ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

وقتی رسید خونه تعجب کرد که چرا با لباس بیرونم و چرا برخوردم اینجوریه .. گفتم بیا بشین باید باهم حرف بزنیم .. بدبخت از جدیت من ترسیده بود😅

وقتی نشست منم ماجرا رو براش تعریف کردم چشاش گرد شده بود میگفت همین الان پاشو بریم در خونشون ببینم کی همچین غلطی کرده کی واسه من پاپوش دوخته اومده خونه من.. دعوا کرد با من که تو چرا غریبه راه دادی خونه تو مگه حامله نیستی چقد بی فکری تو چرا همون اول به من‌نگفتی آبرومنو جلو دخترعموت بردی و فلان و فلان .. من کاسبم آبرو دارم بیخود کردن کی بوده .. ساعت ۱۰ شبم بود گیر داد که همین الاااان پاشو بریم در خونش .. منم ‌که حاضر بودم نگفتم نه .گفتم اتفاقا بریم بریم که رودر رو کنیم .. رفتیم درخونه زنه زنگ شون از این قدیمیا بود که ایفون ندارن باید بیان جلو در درو باز کنن دختره اومد درو باز کرد تا دید منو شوهرمو درو اومد رو صورتمون بکوبه که محمد هلش داد درو باز کرد رفتیم تو .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مادرش دوباره کاسه اشک و زاریشو براه انداخت که توروخدا بیاید تو خونه تو حیاط دادو بیداد نکنین صاب خونه بیرونمون میکنه من اتفاقا اومدم دادو بیداد کنم محمد دستمو گرفت کشید رفتیم تو خونه .. کلی دادو هوار سر زنه محمد کشید که زنکه فلان فلان تو چه گوهی فک کردی داری میخوری یبارم اومدی مغازه دست کجی کردی دوربین فیلمتو گرفت وقتی مچتو گرفتم گریه زاری کردی که ببخشید غلط کردیم و از سر نداریه .. ازت شکایت نکردم اینسری با چه جرعتی راه افتادی اصلا ادرس خونه منو از کجا بلد بودی رفتی چه گوه خوریایی پیش زن من کردی؟ من کجا با توی سگ دوست بودمو و این حرفا .. دختره گریه میکرد که خانوم ببخشید غلط کردم من شوهرتو دوست داشتم ولی به من محل که نداد خواستم زندگیشو بهم بزنم مادره میزد تو سر و صورت دختره که خدالعنتت کنه من گول حرفای تورو خوردم من خبر نداشتم خانوم توروخدا ببخشید غلط کردیم .. خلاصه که فیلمی بود مثلا رفته بودیم تو خونه ولی انقد صدامون بالا رفته بود همه همسایه ها دم در جمع شده بودن .. انقد دادو بیداد کردم که اگه بلایی سر بچم‌میومد زندتون نمیزاشتم و فلان که فقط یادمه فرداش کاملا صدام گرفته بود ..میخواستم همش حمله کنم سرشون و بزنمشون مخصوصا دخترشو محمد هی هلم میداد عقب و دستمو میکشید نمیزاشت‌ کتک کاری کنم .. محمد تهش کلی تهدیدشون کرد که دفعه اخرتون باشه و خطا ازتون سر بزنه ازتون شکایت میکنمو فیلم اومدنتون به خونمون هستو چنتا هم بلف زد که ازتون مدرک داریم فقط گفتن ببخشید مادره که یه کله میگفت غلط کردیم ببخشید غلط کردیم ببخشید..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706