2737
2739
عنوان

سلام دوستان میخوام واسه شب ۳۴ ام چله یاسین ،ختم انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 97 پست
@دختری_که_جک_ولش_کرد     @شبکه۳     @sogoli_baba     @دخترشهر ...

سلام عزیزم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@دختری_که_جک_ولش_کرد     @شبکه۳     @sogoli_baba     @دخترشهر ...

ممنون‌کلم‌که یادمی 

تو رو خدا برام دعا کن خیلی بهم ریخته شده حالم خیلی به دعا محتاجم دوباره ریختم بهم برام دعا کن 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
2740
ممنون عزيزم که بفکرمی انشالله حاجت روا بشی گلم ❤️ 

فدات بشم آبجی خوشگلم مگه میشه تورو یادم نباشه گل مهربونم ،دعاگوتم خیلی ،لطفا دعا کن واسه همون که خودت میدونی😍

@_faram_     @جان_و_جهانم     @دلتنگتم_تاهمیشه     @شیداr &n ...

😘

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
عزیزم لطفا برای من دعا کن کد ۵۱۱۵ رو مدام تکرار کن. به این صورت پنج یک یک پنج، دو ثانیه مکث کن و با ...

چشم قشنگمم حتماا دعا گوتم خیلیی ،آبجی گلم کدو چند بار بگم؟؟؟و اینکه قبلش نیت کنم مثلا واسه اومدن فلانی ؟

ممنون‌کلم‌که یادمی  تو رو خدا برام دعا کن خیلی بهم ریخته شده حالم خیلی به دعا محتاجم دوباره ری ...

فدات شم خواهری قشنگم همیشه همیشه به یادتم مهربونم الهههی دلت شاد شه غمت نباشه خوشگلم لایق باشم خیلی خیلی دعاگوتم انشاالله بیای بگی مشکلات حل شدن بگی شادی و حالت عالیه ،خوشگلم لطفا تونستی دعام کن بیادش خودش

چشم قشنگمم حتماا دعا گوتم خیلیی ،آبجی گلم کدو چند بار بگم؟؟؟و اینکه قبلش نیت کنم مثلا واسه اومدن فلا ...

بله اول نیت کن بعد شروع به خوندن بکن. هر چی تعداد بیشتری بتونی بخونی اثردهیش بیشتر میشه سعی کن حداقل ۱۱۸ بار بخونی

@sbmimi     @nazroz20     @mlita91     @sana_9     ...

الهی که حاجت ت رواشه ب حق ارحم الراحمینی خدا

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2706