2737
2739
عنوان

مادرشوهرم اومد ازم حلالیت بگیره ببخشمش یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 10779 بازدید | 165 پست
سکوت کن. خیلی اصرار کرد بگوشما بودی گذشت میکردی؟! اگع گفت اره. بگو پس چرا خیلی وقت پیش ما رو قبول ن ...

مرسی دقیقا خودمم همچین چیزی دلم میخاد بگم اما انقد ازش عصبانی ام بعد ۶ سال که نمیتونم جلوش جمله بندی کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوارم که با عروسه . ولی میتونی نبخشی اصلا برات مهم نباشه کلا تدید بگیرشون

نه عزیز یخچال و لباسشویی و سرویس چوب و طلا و گاز و لباسشویی رو داماد میگیره جای ما 

2731
اولا مگه شما رسم جهاز نداشتی که بابات کسی بخره دوما والا دیگه خیلی باید زرنگ باشی بندازی گردن خانواد ...

تو منطقه ما عروسی پسر میگیره و جهاز اصلی هم رو پسره. دختر شاید هفتاد تومن خرجش برع واس جهاز

اگر‌واقعا‌اومد‌و‌گفت‌حلالم کن     من‌اگع‌بودم  جای شما توی چشماش ذل‌ میزدم‌و‌می‌گفتم ک‌ خونه‌خدا رفتن   حق الناس نمیشوره‌مادر جان.   برای تهمتهای  ک‌زدی‌برای غیبتهای ک‌کردی‌  نمی بخشمت  ولی درمورد تبعیض  چیزی نمی‌گفتم حالا‌ک‌مریض   شرایطش فرق می کنع‌ می دونم دلت صاف نمیشع  

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
اوووو تا دلت بخاد میگم که هنوز ادم نشده  فقط،فرمالیته میخاد بیاد که فامیلاش نگن نگا عروسش ازش ...

اگه اومد همونطور که اون بی محلی کرد تو هم بی محلی کن

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
تا اینکه عقد برادرشوهرم شد توی شهرستان  من اونجا بچم ب دنیا اومده بود  مامان باباش هی به ...

نمیخواستت دیگه تابلو بود والا ما رو خودش انتخاب کرد این شد که هزاران تهمت و توهین کرد چه برسه انتخاب نمیکرد...

2740
اوووو تا دلت بخاد میگم که هنوز ادم نشده  فقط،فرمالیته میخاد بیاد که فامیلاش نگن نگا عروسش ازش ...

عزیزم با هماهنگی شوهرت اون روز خونه نباش،بگو دلم راضی نیست بیاد

خدای مهربون هر چیزی رو تو بهترین زمان و مکان ممکن برامون مقدر میکنه،خدایا شکرت بابت همه چیز😘
فکر نکنم بازم تو رو آدم حساب کنه  رو چه حسابی هنوز باهاش حرف می زنی

حرف نمیزنم هر ۴ ماهی یکبار میرم خونش حتی عروسی برادر شوهرمم نرفتیم چون گفتم جشن عقدش اومدم محل ندادی الانم نمیام برا عروسی 

الان توی جمع چشمش ب عروساش میفته بمن محل نمیده بی احترامی میکنه وقتی تنهاییم عادیه با من 

مرسی دقیقا خودمم همچین چیزی دلم میخاد بگم اما انقد ازش عصبانی ام بعد ۶ سال که نمیتونم جلوش جمله بندی ...

لازم نیست براش توضیح بدی .فقط بگو نمیتونم حلالت کنم اگرم حلال کنم مثل خودت فرمالیتس

2706