2737
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6413 بازدید | 306 پست
اره تازه من خونوادم فقیرن رسما بدبخت میشم 

خب دیگه .برو تو گروه های دانشگاه ویسکال میزارن  هم میتونی تمرین کنی ویدیو آموزشی ضبط کن بعد به تدریست گوش بده ببین چطوره هی تکرار کن خیلی بهتر میشی 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمم من معلم هستم شما می‌گی تدریس من روز اول کارورزی که رفتم توی مدرسه قلبم تو دهنم بود نه تدریس داشتم نه هیچی.

اما الان آنقدر راحت هستم بدون آمادگی قبلی برای صد نفر هم می تونم صحبت کنم.

به نظرم روانشناس ماهر هم می‌تونه بهت کمک کنه.نگران نباش به خدا توکل کن.

بعد شما برای انصراف باید حداقل صد تا دویست میلیون جریمه بدید.

2731

همینجوری نمیفرستنتون سرکلاس که کارآموزی هم قراره بری 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

اصلا به انصراف فکر نکن شما زحمت کشیدی باید ثمرشو ببینی حق تو یه زندگی آرام و خوبه

ولی حتما باید جلسات متعدد روانشناسی بری اولا برای زخم های عمیقی که داری بعد هم برای این قضیه اضطرابت

عزیزم ما و همه آدمای اطرافمون نیاز به روانشناسی داریم نیاز به آموزش داریم فقط جدی نمیگیریم

2740
عزیزمم من معلم هستم شما می‌گی تدریس من روز اول کارورزی که رفتم توی مدرسه قلبم تو دهنم بود نه تدریس د ...

چقد امید گرفتم وقتی اینجور کامنتها رو میخونم 😞🥺🥺فک میکردم فقط من اینجوریم 

خدا به زندگیتون آرامش و برکت بده و همیشه سلامت باشین

[QUOTE=335721340]الان خیلی افسردگی گرفتم بابت این موضوع کاش چند سال دیگه به این مشکلم بخندم[/

QUOTE]

نگران نباش

کافیه بری واردش بشی براحتی از پسش برمیایی

من برام‌سال به سختی گذشت دیگه از سال دوم رو روال افتادم

اعتماد به نفستو تقویت کن 

تو خونه تمرین کن...

کلیپ های تدریس رو نگاه کن زمانی که شروع بکار کردی 

⚘خدایا شکرت❣
اصلا به انصراف فکر نکن شما زحمت کشیدی باید ثمرشو ببینی حق تو یه زندگی آرام و خوبه ولی حتما باید جلس ...

کاش محیط زندگیم خوب میبود کاش اینقد آسیب نمیدیدم مطمنا کارم به اینجا نمیکشید

عزیزم اول از همه بهتره که بری پیش یه روانشناس خوب چون نه من و هیچ کدوم از افرادی که اینجا هستن نمیتونن راهنمایی دقیقی بهت کنن پس بهتره اول مشکلاتی که ریشه در کودکیت داشته رو درمان کنی بعد خوده اون روانشناس کم کم شمارو به بهترین شیوه راهنمایی میکنه،بعدشم لطفا لطفا لطفا بخاطر اتفاقات گذشته آیندتو از بین نبر تو اندازه کافی خوبی زیبایی سرشار از زندگی سرشار از حس و حال خوبی به اندازه کافی موفقی(بین هزاران‌نفر تونستی دبیری بخونی این خودش نشون‌میده که چه ادم موفقی هستی منی که یه غریبه ام خوشحالم از وجود تو توی این سرزمین و بهت افتخار میکنم)مطمعنم اگر دوباره با خودت آشتی کنی بهترینها برات رقم میخوره فقط سعی کن خودتو دوست داشته باشی 

چقد امید گرفتم وقتی اینجور کامنتها رو میخونم 😞🥺🥺فک میکردم فقط من اینجوریم  خدا به زندگیتون ...

نه عزیزم اصلا نگران نباش فقط سال اول چالش برانگیز هست اصلا جا نزن از سال دوم که می‌ری سرکار خیلی راحت تر می‌شی و چالش های سال قبل رو نخواهی داشت.