2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6506 بازدید | 306 پست
سلام گلم خیلی ناراحت شدم انشاءالله هر چی صلاحته برات رقم بخوره ❤️⚘️

🌸✨️

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر قشنگم الان داری بهترین جا درس میخونی و آینده داری و راه نجاتت هست که بتونی از خانواده جدا بشی و ...

باورتون میشه قبل قبولیم از بقیه لباس قرض میگرفتم واسه عروسی و بیرون رفتن از بس فقیر بودم ولی الان بهترین لباسارو میخرم دستم تو جیب خودمه بابام بهم میگفت تو چیزی نمیشی الان خودم گهگداری بهش پول میدم واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد دعام کنید ❤️⚘️ممنونم از نظرتون 🙏❤️

2731
تو خونه خیلی تمرین میکنم ولی تو خوابگه نمیتونم نه عزیزم اصلا سخت نیست اگه مثل من نباشی 🥲 امیدوارم ...

گلم برو پیش مشاور بهت خیلی کمک میکنه باید دیدتو عوض کنی کسی که تونسته فرهنگیان قبول شه چرا نباید اعتماد بنفس داشته باشه 

سعی کن کتاب بخونی و فیلم ببینی 

سعی کن توی اجتماع باشی حتی شده یه باشگاه 

یادت باشه تو لیاقتشو داشتی که به اینجا رسیدی پس میتونی بقیشم پر قدرت ادامه بدی همه چی درست میشه استرس و اعتمادبنفست هم درست میشه 

دانش اموزا کاری به اعتماد بنفس تو ندارن سعی کن معلم خوبی بشی مطمنم موفق میشی همونجور که تا الان موفق بودی ❤

یه چیز دیگه گذشته رو فراموش کن و بهش فکر نکن نگو من چی بودم بگو من چی هستم چیکار کنم تا بهتر شم 🌼

باورتون میشه قبل قبولیم از بقیه لباس قرض میگرفتم واسه عروسی و بیرون رفتن از بس فقیر بودم ولی الان به ...

دیدی چقدر زندگیت بهتر شده، بعد میخوای با انصراف به همه بگی اره من ضعیفم و هیچی نمیشم؟! قوی باش جونم. بجای فرار راه حل پیداکن و روحت رو درمان کن. خیلی هم آینده درخشانی داری، این فکرها به سرت زد شیطون رو لعنت کن . انشالله بزودی  زود بهترین حال روحی رو داشته باشی

2740
خیلی امید گرفتم از کامنتتون واقعا ممنونم ازتون ⚘️❤️ دارم میرم  تازه شروع کردم به درمان نسبت ب ...

ببین  من از آبان رفتم سر کلاس بچه ها قبل من یه معلم با تجربه داشتن که خیلیم دوستشون داشتن  من که رفتم پذیرش منو نداشتن بعد منم استرس تپق میزدم صدامم گاهی می لرزید روزای اول اینام مسخره می کردن دست مینداختن 😅 با همون جلسه اول رفتن اعتراض کردن به مدیر که کلاس خیلی شلوغه نمی تونه کلاس ساکت کنه و ...  مدیر بهم ارامش داد گفت تو سابقه نداری اینا همه طبیعیه اینام هی میان اعتراض بلکه معلم قبلی برگرده  نصف تپقا و ... مال استرسه بعد یه مدت  که ترس ادم میریزه همه اینا درست میشه  حالا من انقدر وقتم پر بود برا اماده کردن درسا پنج تا کتاب متفاوت دادن بهم برا تدریس از اونور پودمان فرهنگیانم داریم وقت نکردم ولی گفتم تابستون بشینم یکم دوره های کلاس داری و فن بیان و سخنوری و ... از تونت دانلود کنم ببینم یا اگر جایی هست دورش شرکت کنم 

شما معلمید ؟

بودم الان دیگه نیستم. 

منم مثه شما خیلی ترس از کلاس داشتم 

کلن ام یک ماه سرکلاس بودم ولی همون هفته اول راه افتادم و دیگه تته پته نکردم

میشم عینِ خودتون! بسه هرچی خوبی که از حد بگذرد، نادان خیالِ بد کند..حرفی نزن که بابتش بخوای، عذرخواهی کنی.. :) 
عزیز دلم،حتما خیلی سختت بوده انصراف نده،بجاش مشکلتو حل کن هر شغل دیگه هم بخوای بری تو اجتماع هستی ...

اصلا سختیش قابل توصیف نیست 

دقیقا همینو میگم باید خودم درست بشم

میشه بیشتر توضیح بدید یا چیا درمان شدید؟

یه دوره منظم پیش روانشناس و مشاور رفتم و درکنارش کلاس های فن بیان و بیشتر با دوستانم معاشرت میکردم و خودمو تو جمع قرار میدادم که خجالتم و استرسم برطرف بشه و الحمدلله شد.

حالا تا تدریس

اولا که کارآموزی داری 

بعد جلسات اول شاید سخت باشه کم کم عادت میکنی 

شما درست رو تموم کن بعدش اگه واقعا برات مشکل بود میری دفتردار می شی یا ناظم

حالا زودتر بهش فکزر نکن یه طوری میشه همه معلم ها که نباید عالی باشن تو بشو معلم متوسط

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
2706