2733
2734

هی....

خب میگفتین تو خوشت نمیاد ما خوشمون میاد.طلا هم می‌گفتید باید بخرین...کثیفی خونه و پاگرد هم باید خونواده ها از قبل میرفتن تمیز میکردن...خودتون دست کم گرفتید اونام از خداشون بوده.ما آدما خودمون ارزش خودمونو مشخص میکنیم

شوهر خواهرت اخلاقش خوبه؟ منظورم جدا از مادیات درست و حسابیه یا نه؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب قبول نمیکردید

پسره گفت من ندارم 

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

به خدا چه ربطی داره!!! 

خودتون کوتاه نمیومدین!! 

میگفتین عروسی نمیگیری هزینشو طلا بخره برای خواهرت!! 

یا یه کارگر بگیره خونه رو قبل از چیدن جهاز تمیز کنه!!! 

برچسب میگرفت میزد رو‌کابینتها  نو نو میشد!!!

همه چیزو به خدا ربط میدن!

2731

ببین گلم شاید دنیا ی وقتایی باهات نسازه اما خودت باید قشنگش کنی برای خودت 

من همسرم تو شرایط سختی بودیم برای خونه

کابیت هاش فلزی رنگ خونه تیره داغون بود همه جا کثیف 

اما باهم دو هفته تمام تمیز میکردیم رنگ کردیم دیوار ها رو 

کابیت ها رو برچسب زدیم 

با اینکه مستاجر هستیم شرایط باهامون نساخت خودمون قشنگش کردیم برای دل خودمون

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

خوب شما هم کمی پول میذاستین خونه بهتر میخریدن

تو این دور و زمونه خانواده های دختر حمایت مالی میکنن

دخترها هم اکثرا شاغل و مستقل هستن

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....
ربطی یه حجاب و نماز و ‌‌‌...نداشت ولیا. الهی خوشبخت بشن ولی خواهرتون از اول مگه شرایط آقای دام ...

نمیدونم که دلم گرفته دارم به همه چی فکر میکنم

خواهرم گفته بود عروسی هم نگیری طلا اینا خوب میگیری اونم قبول کرده بود الان زده زیرش

خونه اش رو هم فکر میکردیم خونه خوبی باشه هیچی نگفته بود 

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
بازم خداروشکر خونه خودشه .خواهر من چی تو خونه ۴۰ متره با دوقلو اونم خونه مادرشوهر وبالاسرش مادرشوهرش ...

خیلی سخته درد خواهر😭😭😭😭

خب خواهرت زبون نداشت از حقش دفاع کنه در این حدم بساز بدرد نمیخوره گلم

شوهرش همش گفت ندارم قبول نمیکرد باید طلاق میگرفتن بدتر میشد چه بدونم که

همه چی بهتر میشه انشالله 

دنیا برا ازمایشه بهشت و جهنم برای ادما اونوره شما سعی کن روحیه بدی اول زندگیشون دعای خیر کنی بجای مقایسه هر کس زندگی وشرایط خودشو داره

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
2706