2737
2734
عنوان

دیابت خواهرم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 96 پست
یعنی امکان داره خواهر منم خوب بشه؟😔 دست خودم نیست فقط کارم شده گریه خیلی میترسم

اره چرا امکان نداشته باشه 

اگه کاملم خوب نشه قرار نیست طوریش بشه کنترل میشه و ادامه میده 

شما که اینجوری حالت بده مامانت در چه حال هست؟ 

ن عزیزم ترس چرا دیابت کنترل شدنیه مگ‌اینکه واقعا رعایت نشه و اصلا اهمیتی ندن ب این مسئله وگرن کنترل ...

یعنی امکان داره خواهر منم خوب بشه؟😔

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چرا امکان نداشته باشه  اگه کاملم خوب نشه قرار نیست طوریش بشه کنترل میشه و ادامه میده  ...

خیلی غصه میخوره آب شده اصلا😔😔😭😭😭😭نمیتونیم خودمون کنترل کنیم اصلااا خیلی خواهرمو دوس داریم بهش وابسته ایم

خالتون غصه نمیخورد؟مسافرت اینا مهمونی چجوری میرفتن

چرا بابا خاله من هنوزم غصه میخوره بعد بیست و سه سال ولی کنار اومد دیگه هیچ مشکلی نداره مهمونی و مسافرت چه ربطی به انسلوین و دیابت داره عزیزم منو دختر خالم دوبار خارج از کشور هم تو مجردی مون سفر رفتیم تنهایی بار اول ۱۵ روز بار دوم بیست روز سفر داخلی هم زیاد مهمونی هم همیشه میره مادر خدا بیامرز منم انسولینی بود ۱۷ سال بارها رفتیم سفر مهمونی ایزادش چیه؟

درخواست دوستی رد میکنم 
2731
چرا بابا خاله من هنوزم غصه میخوره بعد بیست و سه سال ولی کنار اومد دیگه هیچ مشکلی نداره مهمونی و مساف ...

دکترا خیلی آدمو میرسونن مثلا میگن هرجا میری تند تند قندش بگیر الان خواهرم خیلی دوست داره بریم سینما میخواییم بریم اما استرس داریم قندش یهویی بالا پایین بشه برامون جا نیفتاده غیر قابل درکه😭😭😭😭

دکترا خیلی آدمو میرسونن مثلا میگن هرجا میری تند تند قندش بگیر الان خواهرم خیلی دوست داره بریم سینما ...

دکترا بیخود میکنن بابا چه دلیلی داره زرت زرت آدم قند و بگیره فقط ببین یه چیزی که قاتل قند هست پیاده روی روزی نیم ساعت هم پیاده روی کنه قند و میسوزونه الان اوایله براتون جا نیفتاده و کنار اومدنش زمان میخواد ولی من چون چشم باز کردم دورم دیابت و انسولین دیدم برام عادیه یکی ام مراعات غذایی کنه انسولین و سر وقت بزنه هیچی نمیشه هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط ورزش و مراعات غذایی 

درخواست دوستی رد میکنم 
دکترا بیخود میکنن بابا چه دلیلی داره زرت زرت آدم قند و بگیره فقط ببین یه چیزی که قاتل قند هست پیاده ...

خیلی استرس گرفتیم بخدا 

دستت دردنکنه ممنونم از حرفات خدا خودش کمک‌کنه یا راهی پیدا بشه😔😭

دارو گیاهی طب سنتی اصلا نبرین فقط انسولین ورژیم غذایی و تغییر سبک زندگیش میتونه کنترلش کنه نگران نباش الان سخته ی چن وقت دیگ واستون عادی میشه استرس هم بهش ندین از روی ترحمم لوسش نکنید دیگ روی اعصابتون باشه اینا فقط بدنشون نمیتونه انسولین تولید کنه مجبورن از بیرون انسولین بدنشون بگیرن.اگ رعایت نکنه بعدا روی چشم کلیه و اینا تاثیر میزاره وگرنه کنترل شه جای نگرانی نیست مث افراد عادی میتونه عمر طبیعی داشت باشه 

2740

عزیزدلم اصلا نگران نباش

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
گیاه گزنه پودر کنید تو ماست باید بخوره. عرق بوقناق هم بخوره. گیاه بامیه خیس کنید تو یخچال باشه آبشو ...

عزیزم شما درباره دیابت اطلاعات دارید یع سوال دارم

2706