2737
2734
ازمنم میگی🙏🙏🌹🌹 کی ازدواج میکنم؟خصوصیاتشو بهم بگو

ینفر هس اطرافت یا اشنایی داشتین یامیبینید همو
قد بلنده ظاهری به خودش میرسه تمیز و مرتبه و جذبش میشی کلا اکثر ویژگی که خودت خوشت میاد ازش و جذبش میشی

Blood moon by the pond🩸🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینفر هس اطرافت یا اشنایی داشتین یامیبینید همو قد بلنده ظاهری به خودش میرسه تمیز و مرتبه و جذبش میشی ...

میشه خواهش کنم لطفا بگی راجع به من و محمد چی حس میکنی عاقبتمون چی میشه؟ اسم خودم لعیا

پس از این، هر نور لطیفی که مرا لمس کند تو خواهی بود. پدرم…🖤 برای پدرم یه صلوات یا فاتحه می‌فرستید لطفا؟ 
نمیدونم  مشخصاتش و میتونی بگی

تقریبا توپره چشماش گرد یه مسافت میبینم یا فاصله مکانی دارین یا راه ازدواجتون رو خبر میده که همراه میشه
باطنی سعی داره حستو بفهمه پواقع لازم همیشه کنارته و درکت میکنه میدونه چی رو بگه چی رو نه احتمالا درونگرا هم باشه محتاط هم هس خیلی

Blood moon by the pond🩸🖤
2738
تقریبا توپره چشماش گرد یه مسافت میبینم یا فاصله مکانی دارین یا راه ازدواجتون رو خبر میده که همراه می ...

عزیزم حستون به نیت من چیه؟

امسال رشته و دانشگاه مدنظرمو قبول میشم؟

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙
شما سوالت کدوم بود نمیدونم پاسخ دادم یا نه

میشه بگی شوهرم دگه دوستم دارت ومیاد دنبالم یا جدا میشیم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
2706