2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عااااقااااا واسه منم بگید امسال ازدواج دارم 🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
شاید باورتون نشه تبلیغ# نیست یبار من چند سال پیش بچه بودم خودمو زده بودم به حس ششم به مردم سوال ...

منم میشناسم بعضیا رو اینجا بعضبا با جنا در ارتباطن 

وپناه بر خدا 

منم حس دارم فقط واس خودم جواب میده ولی بقیه نع خیلی 

شما چی واس من جواب میده 

2731
میشه بگین دبیری قبول میشم یا اموزش ابتدایی ؟  حسش بهم چیه ؟  چطور با همسرم اشنا میشم مشخ ...

وای عزیزم بخدا همینطوری حسی که ازتون گرفتم رو گفتم، نمیدونم والااا

انشالله که هرچی خیره براتون پیش بیاد🥰

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
من برای ایندت رشد و موفقیت خیلی بزرگی میبینم این مشکلاتی که الان سرراهتن بهت رشدت و استقلال میده پی ...

عزیزم با مامان بهنام بحرفم چطور پیش میره اوضاع؟؟؟؟؟ ازم خوشش میاد؟؟؟ قراره منو به مامانش معرفی کنه

2740
چه خوب🥰🥰⁦❤️⁩ حس میکنم انگار یکم جدیدا دلبستگی به یکی پیدا کردی حالا اون طرف میتونه هر کی باشه هاا ...

عززیزم درمورد من چی حس میکنی ؟

امسال چه رشته ای قبول میشم و کی و با چه شخصی ازدواج میکنم؟

منم میشناسم بعضیا رو اینجا بعضبا با جنا در ارتباطن  وپناه بر خدا  منم حس دارم فقط واس خو ...

حسم برا خودم خیلی

عالی میگه

هرچی بگم میشه

برا خودم شده

برا بعضی ها هم حرف درست باشه ولی بیشتر برا خودمم

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌