2737
2739
عنوان

اونایی ک فکر میکنن زیبا نیستن بیان🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 33 پست

منم دقیقا شبیه شمام 

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩
من که حقیقتا هیچ زیبایی ندارم  فکر میکنم زشتم و برام مهم نیست  از قیافه ام متنفرررررم&nb ...

منم💔🤙🏻🙂

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عیب هاتو داخل یه دفتر بنویس  خوبی ها و زیبایی ها و نکات مثبت رو هم بنویس  داخل گوگل پادک ...

من بیشتر استرس دارم ک تو دید نباشم🥲💔

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
منم دقیقا شبیه شمام 

شما هم استرس میگیری؟ و زیاد تو دیدی؟ 

2731