2733
2734
عنوان

دوست دارم برم باشگاه اما بچه کوچیک دارم…

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 33 پست
یعنی میگی اون همه بی حرمتی که من کردنو نادیده بگیرم و بذارم بچمو ببینن؟ میترسم دخالتاشون شروع بشه و ...

بستگی داره که چه مشکلی باهاشون داری

ولی هرچقدرم دخترت رو دور کنی اخرش دخترت خودش تصمبم میگیره که چجور با اونا رفتار کنه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجا میری بچتو هم ببر

برا جی موندی تو خونه؟ من از ۴۰ روزگیش میزاشتم کالسکه و هر روز عصرا میرفتیم پارک و پیاده روی‌. به اون هم خوش میگذشت. خسته میشد شبو خوب میخوابید.

مسجد اینا هم میتونی بری.

باشگاه فعلا نمیشه. بزرگتر شد بعضی باشگاها توشون مربی و اتاق کودک دارن میتونی بری اونجاها.

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
2731
2738
هرجا میری بچتو هم ببر برا جی موندی تو خونه؟ من از ۴۰ روزگیش میزاشتم کالسکه و هر روز عصرا میرفتیم پا ...

اره الان همین کارو میکنم اما دلم می‌خواد یکم دوست پیدا کنم چون خیلی تنهام به باشگاه فکر میکنم. وگرنه اگه محیطی باشه که بشه دخترم رو هم ببرم و خودمم دوستی پیدا کنم عالی میشه اما جایی به ذهنم نمیرسه

خودت چیکار میکنی عزیزم 

من هیچکار انجام نمیدم . 

نه باشگاه میرم نه دانشگاه . 

بچمم نزدیک ۴ سالشه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
چرا نمیری عزیزم 

بچم نمیزاره که .  میرم خونه  بابام اینا . بلن میشم برم جایی حتی خونه خودم . میفته دنبالم میاد . بعد برم جایی ناشناس باشه بچمم بیاد اونجا گریه میکنه میگه بریم بیرون 

‌بریم خونمون :(    

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اره الان همین کارو میکنم اما دلم می‌خواد یکم دوست پیدا کنم چون خیلی تنهام به باشگاه فکر میکنم. وگرنه ...

مگه تا الان دوستی نداشتی؟

همه دوستای من مال قبل ازدواجمن

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...