2733
2739
چقدر برات خوشحال شدم  ولی خدا خیلی جاها میتونست برا منم  همچین  موقعیتی پیش بیاره ...

باور کن یکی اومد خواستگاریم و قرار شد باهم بریم بیرون دفعه دوم .پسره خیلی توپ بود پولدار خوش تیپ تحصیلکرده . من رو هوا بودم  از خوشحالی .توی ماشین بهم گفت ببین تو سیب نیم خورده یکی دیگه ای . خودت سیب گاز زده کسی دیگه رو برمیدتری بخوری ؟! . فقطم به درد صیغه میخوری اگر هستی بسم الله . اگرم نه که به سلامت . چقدر من له شدم چقدر تو خیابون زار زدم . خودمو رسوندم امامزاده صالح.انقدر اشک ریختم و سرمو زدم به دیوار  و اونجا خوابم برد. آخر شب یکی از خادمانش صدام زد گفت حالا که تا الان موندی میای کمک کنی برای نظافت ضریح ؟؟ همه رفته بودن و درها همه بسته بود و من اون شب تا صبح اونجا رو جارو زدم  و گردگیری کردم و اشک ریختم . 

تا قبلش فکر میکردم خدا ولم کرده اما اون شب فهمیدم اتفاقا توی بغل خدام. بسپار به خودش بگو اول خودت دوم خودت سوم هم خودت برام ردیف کن .

منم وقتی با شوهرم تصادف کردم اصلا فکر نمی‌کردم قراره بشه همسرم. بهش شماره پدرمو دادم برای بیمه و اینا و الکی گفتم این شماره همسرمه که بهم گیر نده. بعد به بابام که زنگ زده بود بابام گفته بود من پدرش هستم .... خدا همیشه وقتی بهت حال میده که رها کنی ماجرا رو . وقتی به یه چیزی میچسبی انگار دافعه داری.

نه ب

خوشگل پسرکش نیستم معمولی هستم . من ۲۸ سالم بود ازدواج مجدد کردم .

مطمئن هستم برای تو هم ردیف میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن یکی اومد خواستگاریم و قرار شد باهم بریم بیرون دفعه دوم .پسره خیلی توپ بود پولدار خوش تیپ تحص ...

من واقعا امیدی ندارم از حرفای دیگرانم خسته شدم 

خیلی از خدا خواستم نشد که نشد 

خیلی جاها میتونست برام کاری کنه نکرد 

تو چه سنی میخواد برام جبران کنه آخه 

یعنی به پدرت که زنگ زد شما رو خاستگاری کرد؟

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

دعاهای مختلفی هست نادعلی روبخون و نماز بخون وازخدابخواه باتمام وجود  بهت همسر خوبی سرراهت قرارمیده.

نمازبخون واخرنمازات باهاش ببند اون میدونه پاک بودت دراین زمانه خیلی سخته. انشالا میاد اونی که بایدبیاد

2731
من واقعا امیدی ندارم از حرفای دیگرانم خسته شدم  خیلی از خدا خواستم نشد که نشد  خیل ...

به حرف مردم کار نداشته باش . اونا همیشه حرف برای گفتن دارن 

هرکاری بکنی دهن مردمو نمیتونی ببندی 

رها کن 

حتی بهش فکرم نکن ببین چی میشه 

آیه ۷۴ سوره فرقان رو دائم بخون تو‌همه حالات مختلف. مطمئن باش کمکت می‌کنه.

همون اول خواستگاری نکرد. چند بار با هم رفتیم بیمه و تعمیرگاه و صافکاری و .... کارای ماشین که تموم شد یه مدت هم کلا غیبش زد مثلا دو هفته ای نبود . تا بعد از دو هفته خواهراشو فرستاده بود محل کار من که بیان ببینن من چه جور آدمی هستم . بازم من نفهمیدم خواهرای این هستن . تا اینکه یه شب هم خودش اومد محل کارم داشتم میرفتم خونه وایستاد حرف زدن و خواستگاری کرد و گفت می‌خوام بیام خونه تون .

خیلی هم رک گفت من عاشق شما نشدم ولی از اینکه محجبه هستی و این همه باهم اینور اونور رفتیم حتی یکبار نگاهمم نکردی خیلی خوشم اومد . 

من توی اون زمان که باهاش اینور اونور میرفتم حتی یک لحظه هم فکر نمی‌کردم یه روزی این آدم بشه پدر بچه های من . 

چون خواهرانش زنگ میزدن میگفتن خرید کن با خودم میگفتم این متاهل هست . اما قسمت بود و خدا خواست. 

رها کن 

خدا گشایش می‌کنه برات

زیارت عاشورا بخون و هدیه کن به شهدای غواص 

بقیه ش رو هم بسپار به خدا 

دانشگاه‌ها هم توی زمینه همسریابی جدیدا خیلی فعال هستن 

یه سرچ بکن 

سایتهای همسریابی هم می‌تونه کمکت کنه اما با احتیاط پیش برو 

عزیزم ۳۱سن زیادی نیست نترس هنوز وقت زیادی برای زندگی دوباره داری 

دقیقا 

دوست من چهل و دو سالش هست تازه عقد کرده میگه می‌خوام تا دو سه سال هم ایران رو بگردم با شوهرم چون هر دو اهل اینجور چیزا هستن بعد می‌خوام بچه دار بشم اصلا هم عجله ندارن

کلا الان سن ازدواج و بارداری و ....همه رفته بالا 

2740