2733
2734
عنوان

شوهرم و بردارم دختر بردن

1949 بازدید | 54 پست

حالم خوب نیست فک کنم سکته کردم.صورتم کج شده آنقدر دهن منو فشار داد در خون شده دماغم نمیدونم شکسته یانه زنگ زدم خواهرم اومد دنبالم از ترس همسایه ها گذاشت برم از خونه امشب من همه چیمو از دست دادم رسماً و آواره شدم با دوتا بچه دنیا رو سرم خراب شد بردارم که جونم بهش بند بود شده زخم دلم تا ابد این داغ ب دلم میمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نفهمیدم درست حسابی که

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2738

ببخشید اسی میفهمم چی میگی ولی متوجه نمیشم🫤🤦‍♀️

میشه درست توضیح بدی که بتونیم کمکت کنیم؟

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
2706