2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سال ۹۵ بودم. بیمارستانم هم خصوصی بود

شاید اون موقع نبوده ولی برا دومیت چرا خبر نداشتی؟

من چند روز پیش بیمارستان با درد زایمان بستری شدم یه ماما اومد توضیح داد که اپیدورال چیه و ....

شاید اون موقع نبوده ولی برا دومیت چرا خبر نداشتی؟ من چند روز پیش بیمارستان با درد زایمان بستری شدم ...

نمی‌دونم چرا. آنقدر هم به همه کس میگفتم میترسم ولی هیچ کس بهم نمی‌گفت  حتی رفتم نامه از ماما گرفتم بهش گفتم میترسم ولی بازم درست توضیح نداد بهم. بعد از زایمانم‌ دیدم یکی یکی از این روش میگفتم. میگفتم پس چرا به من نگفتی. میگفتن یادمون نبود. یا میگفتن همینم درد داره و....

خانما من زایمان اولم سزارین شد الان واسه زایمان دوم دکتر میگه زیرمیزی میخواد چکار کنم که بتونم رایگا ...

برو بیمارستان دولتی پرونده تشکیل بده 

شما باید سزارین بشی چون اولی نتونستی طبیعی بیاری

2740
برو بیمارستان دولتی پرونده تشکیل بده  شما باید سزارین بشی چون اولی نتونستی طبیعی بیاری

ممنونم از راهنماییت

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
دکتر شجاعی بودی. من از اینکه سزارین کردم ناراحتم. احساس میکنم خیلی انسان ضعیف و بی خودی هستم 

نه عزیزم این حرف رو نزن 

نظرات متفاوته من کلا حاضر نبودم سز کنم چون کاملا مخالفش هستم.اما خب یقینا سزارین برای بعضی ها واجبه و جونشون رو نجات میده. بعضی ها از نظر روحی آمادگی زایمان طبیعی ندارن بعضی ها فیزیکی خدارو شکر دوتا زایمان هم داشتم و با دوره هایی که گذروندم تونستم دردم رو کنترل کنم و به تسریع روند زایمانم کمک کنم.

برگردم به عقب باز هم طبیعی رو انتخاب مبکنم.

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
شاید اون موقع نبوده ولی برا دومیت چرا خبر نداشتی؟ من چند روز پیش بیمارستان با درد زایمان بستری شدم ...

من سر اولی انقباض نداشتم

ولی دومی از اول تا اخر انقباض

روز سزارینم

درد طبیعی داشتم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓