2733
2739
عنوان

ما ۳ تا خواهریم و یک برادر

217 بازدید | 16 پست

خیلی دلم گرفته 

هممون هم ازدواج کردیم ،شوهر خواهر بزرگم بنا به دلایلی با شوهر من حرف نمیزنه و کلا خونه ی ما نمیاد و ما خونه ی اونها نمیریم ،تقریبا ده سالی میشه و من از این موضوع خیلی ناراحتم ،و توی بعضی مهمونی ها ،چون اون هست یا ما حذف میشیم یا اونا و بیشتر موقع ها ما حذف میشیم 

ولی خواهرم اصلا براش مهم نیست یعنی اولویت اول و آخرش شوهرش و بچه هاشه 

اینم بگم من از طرف فامیل همسر هیچ رفت و آمدی ندارم فقط هفته ای یکبار میریم خونه ی مادر شوهرم و کسی رو نداریم واسه رفت و آمد و به شدت احساس تنهایی میکنم و وقتی میبینم خواهرام مدام میرن مهمونی یا خونه ی هم خیلی خیلی دلم میگیره 

وقتی میبینم بعضی خواهرا واسه هم جونشونو میدن ،مدام باهم رفت و آمد میکنن ،دیوونه میشم ،مثلا زنداداشم جونشو میده واسه خواهراش ،فرقی نمیکنه ،خواهراش هم واسه این میمیرن

یه سره بچه ی زنداداشم رو نگه میدارن تا خرید بره یا مهمونی بره 

ولی بچه های من محبت خاله ندیدن ،ولی من خیلی نسبت به اونها با معرفتم ،نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی اونها هم میگن تو خیلی احساسی هستی 

میخوام دیگه به کل فراموششون کنم بخصوص خواهر بزرگمو 

ببخشید طولانی شد،آخه دلگیر بودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خواهرمو بیشتر از ۵ ساله ندیدم.تو یه شهر هم هستیم دلایلش خیلی طولانیه.اصلا دخترم نمیدونه خاله داره

خوانواده شوهرمم نگم بهتره

منم مثل شما خانواده های گرم رو میبینم غصه میخورم

هییییی قسمت ما هم اینطوری بوده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731

حالا خوبه شما باز همدیگه رو می‌بینید یکیتون تو جمع حذف هست 

من چی که سال هاست خانوادم ندیدم 

یکبار هم مخفیانه تماس تصویری گرفتم با مادرم هنوز رد بخیه ها تو سرم هست 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2738
حالا خوبه شما باز همدیگه رو می‌بینید یکیتون تو جمع حذف هست  من چی که سال هاست خانوادم ندیدم&nb ...

ای وای عزیزم 

من اینه حالم ببین پس شما چی میکشی 

از خدا میخوام بهت آرامش بده 

ای وای عزیزم  من اینه حالم ببین پس شما چی میکشی  از خدا میخوام بهت آرامش بده

قربونت برم ممنونم انشالله تمام امیدم بخداست 

امیدوارم شرایط برای شما هم هموار بشه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2706