2737
2739
عنوان

دلم از بی چشم و رویی شوهرم گرفته میخوام این پیامو بهش بدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 16246 بازدید | 229 پست
بخدا یه دفعه اومدم تاپیک زدم از ظلم هایی که بهم کرده داشت پر بازدید میشد و چند نفر اومدن گفتن داری د ...

دقیقا دیشب یکی از کاربرا بهم گفت داری اغراق میکنی 

تازه خدا شاهده که من خیلی چیزای دیگه رو نگفتم که طولانی و حوصله سر بر نشه 

اخی بمیرم از مظلومیتت سواستفاده میکنه کاش میشد مقابل ظالم ایستاد

واقعا تعجب میکنم ‌که خودش دلش نمیسوزه یا به رحم نمیاد 

دیشب بهش گفتم من صبح غذا درست میکنم میرم خونه مادرم گفت لازم نکرده همینجا بمون شب با هم میریم حالا جرئت ندارم بهش بگم مگه دیشب نگفتی فردا میریم پس بریم چون میدونم هزارتا بهونه برام میاره خدا نشناس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا دیشب یکی از کاربرا بهم گفت داری اغراق میکنی  تازه خدا شاهده که من خیلی چیزای دیگه رو نگف ...

هعععی تو برا من دعا کن منم واسه تو ان شاالله خدا بهشون عقل بده

من الانم خودش با دوستاش رفته تفریح ولی به من گفته خیلی معذرت میخوام اگه تخم داری پاشو برو خونه مادرت🥲

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
اشکال نداره بخدا بفهمن بهتره خودتو تباه نکن اگه ادم خطرناکی نیست نترس.... من همسرم خوبی هم زیاد دار ...

بدیهاشون نمیذاره خوبیهاشون رو ببینی منکه الان خوبی هم بکنه بهم انگار داره فحشم میده به چشمم نمیاد 

2731
هعععی تو برا من دعا کن منم واسه تو ان شاالله خدا بهشون عقل بده من الانم خودش با دوستاش رفته تفریح و ...

خدا به دلت آرامش بده 

خیلی وجدانه میگفتی کاش تخمایی که تو داری از ریشه در بیاد احمق 

خدا به دلت آرامش بده  خیلی وجدانه میگفتی کاش تخمایی که تو داری از ریشه در بیاد احمق

😭😭😭 اینقد دلم میسوزه واسه خودم و واسه حرفایی که توی گلوم شدن مث غده و بغض

به تمام خانوادم فحش میده ولی من حتی جرئت ندارم یه تو بگم درمورد خانوادش

من یه دختر شاد و سرزنده بودم که هرجا میرفتم همه رو ساد میکردم ولی الان....

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
😭😭😭 اینقد دلم میسوزه واسه خودم و واسه حرفایی که توی گلوم شدن مث غده و بغض به تمام خانوادم فحش می ...

من شوهرم خودش میگه تو خیلی پر انرژی بودی چرا اینجوری شدی بی انگیزه شدی حتی بهم انگ خ..ود ..ار..ضایی میزنه میگه تو به این دلیله که رفتارات سرد شده 

دیگه نمیفهمه من دارم با یه هیولا زندگی میکنم و همونم به زندگی دلسردم کرده نیش و کنایه میزنم که بفهمه ولی مگه میفهمه 

شبا که کلا بیداره روز هم کلا تو یه اتاقه و داره نمیدونم چیکار میکنه فقط خونه رو بهم ریخته میکنه من شبا تنها میخوابم روزا هم برا خودم تو خونه میشینم تنها اوایل خیلی اعتراض میکردم ولی الان فقط میگم قیافشو نبینم برام مهم نیست و اعتراض میکنه که تو چرا مثل قبلا گیر نمیدی که بیا پیشم و اینا تو دل خودم گفتم خبرت اومدی چه تحفه ای هم هستی هی پیگیرت باشم 

😭😭😭 اینقد دلم میسوزه واسه خودم و واسه حرفایی که توی گلوم شدن مث غده و بغض به تمام خانوادم فحش می ...

شوهرم به خانوادم مادرم پدرم خودم فحش مقده ولی اولا اینقد بی آبرو هست که میگم اگر جوابشو بدم میره میذاره کف دست خانوادش و میترسم از بی ابرویی و بی چشم و رویی دوما خجالت میکشم بخوام جواب فحشاشو بدم 

هرچی فحشه لایق خودشه و خانوادش واقعا 

2738
از خوندن که میخونه  ولی دیشب بهم گفت اگه حرفی داری بیا بشین بهم بگو اگ برم و پیام بدی خودت مید ...

چی بگم این ادمای بدذات منکه نمیشناسمتون دلم برا داددشت خون شد اونوقت شوهر تو آدمه وجدان داره چیه این؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
چی بگم این ادمای بدذات منکه نمیشناسمتون دلم برا داددشت خون شد اونوقت شوهر تو آدمه وجدان داره چیه این ...

خدا ازش نگذره داداشم هر روز زنگ میزنه میگه بیا پیشم اگ به این بگم خبر مرگش میگه چیه هر روز هر روز در صورتیکه هر روز هر روز هم نیست ۴ روزه ندیدمشون از وقتی مرخص شد ولی جرئت ندارم بهش بگم 

اون الان بیشتر از هر کسی به من نیاز داره بعد شوهرم اینجوری نه باهام میاد نه میذاره  خودم برم خودش با رفتاراش خودشو از چشم داره کامل میندازه 

2706