2737
2739
عنوان

دختر بی وفا۲

401 بازدید | 17 پست

سلام خدمت همه دوستان

ی پسره تو محلمون بود تو تهرانه چند ساله با ی دختره آشنا میشه و دختره از اون هفت خ...س پسره ام ساده لوح..دختره بهش قول میده ک باهاش ازدواج کنه و خیلی ازش پول میگیره۱۵۰تمن و بعد میره ..پسره ام افسرده میشه و خودشو......امروز ب زندگی خود پایان داد...انسان بودنم آرزوس😔

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بخاطر ۱۵۰تمن ی جووون الان زیر خاکه،ی خانواده عزاداره😔😔😔بخدا خودم اینقدر گریه کردم براش

۱۵۰ ملیون؟؟؟

🤍من ز ایل سترگ بختیارم ، به کوروش میرسد ایل و تبارم ، همی دانم ک بختم بلند است ، که بخت یار منو من بختیارم🤍
2740
اره دختره ازش تیغ زده گفته باهات ازدواج میکنم

وای واقعیه؟؟؟؟ باورم نمیشه چطور این دختر تونستتتتتتت وای اینارو

🤍من ز ایل سترگ بختیارم ، به کوروش میرسد ایل و تبارم ، همی دانم ک بختم بلند است ، که بخت یار منو من بختیارم🤍
وای واقعیه؟؟؟؟ باورم نمیشه چطور این دختر تونستتتتتتت وای اینارو

بخدا امروزساعت۳خاکش کردن...شما دیه بهتر از من دخترارو میشناسین بلاخره هم جنستونن بعضیا بخاطر پول هرکاری میکنن

یا قرآن چه تاوانی پس بده دختره

ی جوون با پول کارگری تو شهر غریب ببای اینجوری زندگی شو نابود کنی خانوادشو نابود کنی..خود شیطانه بخدا

بخدا امروزساعت۳خاکش کردن...شما دیه بهتر از من دخترارو میشناسین بلاخره هم جنستونن بعضیا بخاطر پول هرک ...

نه والا من اصن نمیتونم این مدل از دخترارو دک کنم و بشناسم این ذاتیه ربطی ب دختر پسر نداره 

نه والا من اصن نمیتونم این مدل از دخترارو دک کنم و بشناسم این ذاتیه ربطی ب دختر پسر نداره 

بله درسته ذات بد نیکو نگرددد

البته باید ب آدمش دل ببندی ک اخرش اینجوری ولت نکنه داغون بشی

2706