2737
2739
ببین واسه جراحی بسته به چهره بهت تغییرات بعد از جراحی رو اعلام میکنن اولش ولی سبک مورد نظرت رو نیمه ...

منم نمیه فانتزی میخوام بگم ولی نمیدونم دکتر انجام بده یا نه

بینیت خوبه الان عزیزم.ازش راضی هستی؟

منم نمیه فانتزی میخوام بگم ولی نمیدونم دکتر انجام بده یا نه بینیت خوبه الان عزیزم.ازش راضی هستی؟

دکتر کلا نیمه فانتزی و طبیعی انجام میده 

آره بهش بگی برات انجام بدی 

با توجه به سبک درخواستیت بهت میگه چه تغییراتی میکنی 

آره عزیزم راضیم خدا رو شکر خوب بوده 

فعلا ورم داره ولی مدلشو خوب در آورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر کلا نیمه فانتزی و طبیعی انجام میده  آره بهش بگی برات انجام بدی  با توجه به سبک درخو ...

خداروشکر که راضی هستی ..من خودم نیمه فانتزی دوست دارم حداقل آدم تغییر کنه این همه هزینه و درد میکشه ولی خوکی نشه سوراخایی بینی معلوم نباشه 

من استرسم فقط پسر دوسالمه 

آدم تو مجردی عمل کنه استرس کارای خونه وبچه داری نداره 

اصلا ازعمل نمیترسم از واکنش پسرم خیلی میترسم 

2728
دکتر کلا نیمه فانتزی و طبیعی انجام میده  آره بهش بگی برات انجام بدی  با توجه به سبک درخو ...

از لحاظ تنفسی مشکلی برات ایجاد نشده ؟بعد عمل خیلی سخته ؟درد اینا آدم زیاد داره ؟

خداروشکر که راضی هستی ..من خودم نیمه فانتزی دوست دارم حداقل آدم تغییر کنه این همه هزینه و درد میکشه ...

نه خوکی عمل فانتزی و اصلا دکتر اون مدلی انجام نمیده . 

درد آنچنانی نداره 

قابل تحمل و همون یک هفته اولش بیشترین مراقبت داره . اون یک هفته اول خوب استراحت کن ، چیزای سنگین بلند نکن ، سرتو پایین نگیر 

از پسر بزرگترت و همسرت بخواه  هواسشون به پسر کوچیکت باشه . اگر سمتت اومد هواست باشه سرش تو صورتت نخوره چیزی نمیشه نگران نباش 

از لحاظ تنفسی مشکلی برات ایجاد نشده ؟بعد عمل خیلی سخته ؟درد اینا آدم زیاد داره ؟

نه تنفسی خدا رو شکر اصلا مشکلی نداشتم و ندارم تا الان 

نه دردش قابل تحمله و اونقدر زیاد نیست 

همون یکی دو روز اول برای من یمقدار درد داشت ولی قابل تحمل بود واقعا 

تا یک هفته حمام نمیشه رفت من بیشتر واسه این کلافه بودم 😁 قبل عمل موهاتو بباف که کثیف و چرب نشه .

واسه جراحی ، باید تمامی لباس ها زیر و رو کامل در بیاری و لباس یکبار مصرف جراحی ، کلاه و دمپایی بهت میدن ، جواهرات اصلا نباید داشته باشی ترجیحا همراهت نبر یه وقت گم نشه .

قبل از جراحی برای خودت کمپوت بخر ، من آناناس میگرفتم پوره میکردم و آب آناناس هم خوبه 

چسب بینی هم میخری مارک 3m خوبه ، جنس خوبی داره 

2740
واسه جراحی ، باید تمامی لباس ها زیر و رو کامل در بیاری و لباس یکبار مصرف جراحی ، کلاه و دمپایی بهت م ...

مرسی مهربونم با صبروحوصله جواب سوالامو دادی وقت گذاشتی راهنماییم کردی عزیزم

واسه جراحی ، باید تمامی لباس ها زیر و رو کامل در بیاری و لباس یکبار مصرف جراحی ، کلاه و دمپایی بهت م ...

سلام عزیزم من دیروز رفتم مشاوره حضوری دکتر ریخته گر گفت توقع یه بینی قلمی و فانتزی نداشته باش

بینیت کلا ۳۰درصد تغییر میکنه از دیروز دپرس شدم

گفت بینیت گوشتیه 

این همه هزینه ودرد بکشم آخرشم تغییرنکنم

کلینک شماهم نوین دیدگان بود ؟

سلام عزیزم من دیروز رفتم مشاوره حضوری دکتر ریخته گر گفت توقع یه بینی قلمی و فانتزی نداشته باش بینیت ...

سلام عزیزم ، دکتر کلا سبک جراحیش فانتزی نیست نیمه فانتزی و طبیعیه 

البته فانتزی هم از مد افتاده 

برای خودم مابین نیمه فانتزی و طبیعیه 

ببین واسه منم همینو گفت ولی خیلی تغییر کردم 

خودم اطرافیانم و حتی دکتر واقعا راضی هستیم 

منم مثل تو واقعا ناراحت شدم و اصلا با یه دلسردی رفتم جراحی ، قبلش گفت زیاد تغییر نمیکنی اما خدایی خیلی عوض شدم 

بازم میل خودته هر دکتری که صلاح دونستی برو و عمل کن . 

منم دوستم ۱هفته ست پیشش عمل کرده بهم معرفیش کرد به من امروز منشیش قیمت داد ۲۷میلیون گفت خرداد میشهه ...

چ خوب گفتن. من پارسال میپرسیدم تهران میگفتن ۵۰

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2706