2737
2734

و اضافه کنید به این بوی عرق بوی گند خانم‌هایی رو که یک هفته پریود میشن و حمام نمیرن و خودشونو نمی‌شورن و وقتی پیش آدم می‌شینن آدم از بوی گندشون دوست داره فقط زمین رو بدره و به درونش فرو بره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هفته ای یبار؟!! شاید خودتون متوجه بو نشید

نه بابا وگرنه بهم میگن مردم بی ملاحضه کم تیستن . لباس هارو تند تند میشورم‌مام اینا مصرف میکنم

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
و اضافه کنید به این بوی عرق بوی گند خانم‌هایی رو که یک هفته پریود میشن و حمام نمیرن و خودشونو نمی‌شو ...

تازه  ادعا میکنن بو نمیدن ..تجربه ثابت کرده اونایی که ادعا میکنن بو نمیدن بیشتر از همه بو میدن😂😂

2738

هرروز دوش میگیرم یه صابون عطری بین لباس ها میزارم مرتب اپی میرم مام بادی اسپلش های خوش بو ادکلن های خوشبو...هیچ زمان بوی عرق نمیدم در هر فصلی! همیشه بهم میگن چیکار میکنی بوی خوب میدی کلا پوست بدنم بو توت فرنگی میده به گفته دیگران نمیدونم چرا 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
به ملت رحم کنید.

اگر بیرون برم که قبلش دوش میگیرم.

درحالت کلی که کل روز های هفته تو خونه هستم . 

حداقل ۶ روز میرم.

البته اکثرا زمستان

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
تازه  ادعا میکنن بو نمیدن ..تجربه ثابت کرده اونایی که ادعا میکنن بو نمیدن بیشتر از همه بو ...

بعد جالبه میگن تا حالا کسی بهمون نگفته که بو میدیم بابا شاید طرف خجالت می‌کشه حیا می‌کنه که تو صورتتونه میگه بوی گند دارید می‌دید حتماً باید طرف بیاد توی جمع نمی‌دونم تو مترو اتوبوس مکان عمومی یزد تو جو خانواده خودتون یکی از آشناهاتون برگرده بهتون بگه بو گند می‌دید اون وقت واقعاً شما از خجالت نمی‌میرید به قرآن که اگر یک نفر به من این حرفو بزنه من به عنوان یه زن خودمو می‌کشم اگه کسی بهم بگه بوی گند داری میدی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
اسپری بادی کر پودریه؟

نه

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
اومدم بگم.اونایی که تو پریود با دستمال خودشونو پاک میکنن

یعنی من موندم این خانوما شوهرشون به اینا هیچی نمیگه نمیگه زن تو چرا انقدر بوی گندی میدی

عطر مو هم استفاده میکنم 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706