2733
2734
عنوان

حالم بدعذاب وجدان دارم

711 بازدید | 58 پست

دلم گرفته خیلی نامزدم ازعصرپیامو سین نکرده بود باز من اخرشب بهش شب بخیر گفتم یکم بعدش حدود نیم ساعت بعدش جوابمو داد با مهربونی اما من سرسنگین سرد جوابشو دادم 

الان دارم گریه میکنم عذاب وجدان گرفتم 

من هرجا برم بیام باید بهش بگم اما خودش هیچو بهم نمیگه بنظرتون کارم اشتباه بود سرد جوابشو دادم میشه  کمکم کنید😭😭😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه جایی میره نمیگه خیلی بده، بعدا باعث سردی میشه، چون باعث میشه تو هم بخوای تلافی کنی و واقعا باعث دوری میشه، ولی حرف نزدن از همش بدتره، بهش بگو چه انتظاری ازش داری، نامزدی واسه شناخته ولی ما ایرانیا از ترس بهم خوردن وصلت هیچی نمیگیم و بعد از ازدواج میفهمیم چه بلایی سرمون اومده

اینکه جایی میره نمیگه خیلی بده، بعدا باعث سردی میشه، چون باعث میشه تو هم بخوای تلافی کنی و واقعا باع ...

من عاشقشم اما خودش کاری میکنه ک سرد رفتار کنم 

چه جوری بهش بگم جای میری بهم اطلاع بده 

[QUOTE=335649469]خب من اصلا هیچیو به روش نمیارم الانم بهش شب بخیر گفتم اما دلم خونه[/QUOTE این کارتون باعث میشه طرف مقابل تحلیل درستی از شرایط و در طول زمان روابط بینتون نداشته باشه در نتیجه عملش رو تکرار کنه

2740
اخه بلد نیستم مقدم چینی کنم نمیدونم چی بگم  مثلا دوست دارم بهش بگم هرجا میری بهم اطلاع بده چرا ...

در حد یک جمله بیان کنید مثل امروز از فلان کارت ناراحت شدم این خودش ادامه پیدا میکنه شما باید نگران کش پیدا کردن بحث باشین ن مقدمه

2706