2737
2739
عنوان

آخه چرا پریود نمیشمممم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمایش نمیتونم برم ولی بی بی چک منفی بود بازم فردا میزنم 

منم این ماه 10 روز عقب افتاد دکتر گفت بخاطر فصل بهاره

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
2728
رازیانه خوردم خیلی ببخشید اووردم بالا خیلی بدم اومد ازش کلا برای همون بود 

من چند روز پشت سر هم ترشی بخورم پری میشم شما هم امتحان کن 

حلوای شیره انگور  عالیه  یه کم آرد و کره تفت بده رنگش عوض شد خاموشش کن یکی دو ق شیره انگور بریز تندتند هم بزن مثل حلوا میشه

2740
من چند روز پشت سر هم ترشی بخورم پری میشم شما هم امتحان کن  حلوای شیره انگور  عالیه  ...

ترشی نمیتونم بخورم معده ام عصبیه 

اتفاقا دیروز خوردممممم

الهی تا بوَد دنیا ، تو باشی ♥️🍃
مجردی ؟؟؟؟ ارع بخدا خیلی ها توی این ماه اینطوری شدن شنیدم بخاطر تغییر فصل هم هست 

متاعلم آزم منفی بودجالب اینع هرچی ب ذهنت بیادو خوردم و قابل توجه. ک طی یکی دوماه پیش درگیربحرانات مشکلات خانوادگی بودم نمیدونم چمه دیگ خسته شدم کیست علایم خاصی داره اخه دردم ندارم 

متاعلم آزم منفی بودجالب اینع هرچی ب ذهنت بیادو خوردم و قابل توجه. ک طی یکی دوماه پیش درگیربحرانات مش ...

نمی‌دونم عشقم نمیشه اینطوری هر کی ی چیزی بگه بریم دکتر 

الهی تا بوَد دنیا ، تو باشی ♥️🍃
2706