2733
2739
عنوان

حس شیشمی بیای ی جایزه خیلییییی خوب داری پیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 129 پست
آرره دقیقا  ممنونمم ازت ❤️❤ راستی ماه تولدمم حدس میزنی 🥲🥲

نمی دونم آخه مثل اینکه ماه تولد به حس ششمی ربطی نداره اما دی ماه؟ 

یه ماه خشک حس می کنم

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دورت بگردم نگران نباش انشالله که به خیر می گذره  اتفاقا منم اولین نفر جواب شمارو دادم چو ...

سلام عزیزم خوبی

ببخشید‌مزاحمت شدم میشه جوابمو بدی چون حست خیلی خوب بود🥲

بنظرت موضوعی ک ذهنم درگیرشه واقعا چیزی شده یا الکب وسواس گرفتم و حساس شدم؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
سلام عزیزم خوبی ببخشید‌مزاحمت شدم میشه جوابمو بدی چون حست خیلی خوب بود🥲 بنظرت موضوعی ک ذهنم درگیر ...

سلام عزیزم نه بابا خواهش می کنم

به دوستتون مربوط میشه؟ 

حس می کنم اتفاق خاصی نیوفتاده و فقط دچار وسواس شدید عزیزم

2728
سلام عزیزم نه بابا خواهش می کنم به دوستتون مربوط میشه؟  حس می کنم اتفاق خاصی نیوفتاده و فقط د ...

ن ب دوستم مربوط نیس عزیزم

ممنونم گلم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
سلام عزیزم نه بابا خواهش می کنم به دوستتون مربوط میشه؟  حس می کنم اتفاق خاصی نیوفتاده و فقط د ...

ببخشید شما حس ششمین میشه بگین محمدرضا برمیگرده

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

میشه منم جواب بدی لطفاااا 

خوشحاله ک کات کردیم؟ با کسی ر ل زده؟ چ حسی بم داره؟ درخواستشو قبول کنم برگردم یا نه کدوم بهتره برام؟ 

حس علی بم چیه؟ علی یکی دیگس 

هه خدا سگ د مین ای زندگی ک سیم ساختیه فقط🚶🏻‍♀️
2740
میشه منم جواب بدی لطفاااا  خوشحاله ک کات کردیم؟ با کسی ر ل زده؟ چ حسی بم داره؟ درخواستشو قبول ...

حس کردم حسی نداره احساس می کنم رابطه با ایشون فایده ای نداره و بی نتیجه ست

در نظر بگیرید این فقط یه حسه

حس خوبی هم از علی نگرفتم متاسفم

2706