2733
2734
عنوان

رژیم بودن اینجوریه که..😑😃🤣

137 بازدید | 12 پست

رژیم فقط اونجاش که  سینه مرغ خشک بدون روغن و کاهو بدون سس داری میخوری و استوری پیتزا و کیک خامه ای ملت رو تماشا میکنی😑😃🤣🤕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای به روزی هم که سینه مرغ ادویه نداشته باشه چه بوی خوشایندی میده

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
2731
منم می‌خوام استارت بزنم

خدا قوت...فقط بگم که با حذف قند از زندگیت فقط چن روز اول سختی میکشی بعدش مثل پرنده سبک میشی..

من آدمی بودم که زندگی بدون شیرینی و دسر و قند برام کابوس بود..الانم گاهی دلم شیرینی میخواد ولی هدفم کاهش وزنه و این مهم تره

خدا قوت...فقط بگم که با حذف قند از زندگیت فقط چن روز اول سختی میکشی بعدش مثل پرنده سبک میشی.. من آد ...

مرسی عزیزم اره دقیقا. منم شدیداً عاشق شکلات و کیک و شیرینی و باقلوام. باید بذارم کنار. آبمیوه های غیر طبیعی هم باید حذف کنم درسته؟

مرسی عزیزم اره دقیقا. منم شدیداً عاشق شکلات و کیک و شیرینی و باقلوام. باید بذارم کنار. آبمیوه ...

بله..من رژیمم فستینگه و علاوه بره حذف همه اینا از ساعت ۸ شب تا ۱۲ ظهر فرداش جز و آب و چای مجاز نیستم چیزی بخورم..رژیم نسبتا سختیه برا آدمایی که ریزه خواری دارن اما خب کاهش وزن زیادی داره

2738
چقد خوبه انقد اراده داری. میشه قد و وزن و هدفتو بدونم؟

قد ۱۶۲...وزن شروع ۸۴..دو روز بعد رژیم ۸۳ بودم با اینکه شروعش بود زیاد جدی نمیگرفتم

وزن هدف ۶۵

البته میدونم الان تا ۸۰ رسیدم ولی رو ترازو نرفتم فعلا ..مربی میگه تا یماه بشه صبر کن

ببین با چه رژیمی راحتی و شروع کن..نترس چن روز اول ارادتو نگهدار بعدش عادت میشه برات

من قدم ۱۶۳ قبلاً ۸۵ کیلو بودم الان ۸۱ام و هدفم ۶۰. اره با کالری شماری می‌خوام شروع کنم. انشاالله دوتامون موفق شیم