2733
2734

من 24 موعدمه

به شدت خوابم میاد جوری که سرپا میشم یه یه طرف سرم گیج میره یخچال نبود میفتادم 

درد شدید پریودی دارم کمرم درد میکنه

سیکلام 30 روزس

سینه درد دارم

کسی هست بگه مثل من بوده بار دار بودم خدایا تو نظر کن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چی میشه میگن برو آی وی اف مگه با دارو و آمپول آزادسازی تخمک بزرگ و اماده لقاح نمیشه؟ شوهرت ضعیفه؟

اصلا یه ساله باردار نمیشم کلی دارو امپول دکتر گفت دیگه این ماه نشی بیا برای آی وی اف حتمت طبیعی باردار نمیشی

برات پنج تا صلوات می‌فرستم انشالله باردار باشی♥️ و خدا یه فرزند صالح بهت بده، دخترعموی من میخواست بره ای وی اف اما ی مشکل پیش اومده نرفت موکول شد به ماه بعد بعدش چندروز قبل رفتن معجزه شد و باردار شد

خدایا شکرت♥️
2738
برات پنج تا صلوات می‌فرستم انشالله باردار باشی♥️ و خدا یه فرزند صالح بهت بده، دخترعموی من میخواست بر ...

ممنونم ازت الهی به حق پنج تن خدا معحزه اشوبه منم نشون بده نرم

ممنونم ازت الهی به حق پنج تن خدا معحزه اشوبه منم نشون بده نرم

الهی آمین از ته قلبم برات دعا میکنم، ولی اگه باردار بودی این ماه نیت کن یه سفره برای علی اصغر بنداز🙏🏻♥️

خدایا شکرت♥️
اصلا یه ساله باردار نمیشم کلی دارو امپول دکتر گفت دیگه این ماه نشی بیا برای آی وی اف حتمت طبیعی بارد ...

اول باید ببینه مشکل از کی و کجاست و سعی در برطرف کردن اون باشه نه اینکه بعد یکسال فورا بگه برو آی وی اف

2706