2733
2739
عنوان

مونا تهرانی خطاب به کاربرا :(

222 بازدید | 8 پست

+تو بودی اعتراض کردیییی؟؟؟ 

+میگم تو بودی که اعتراض کردی و نصف سایت و بر علیه من بسیج کردی؟؟؟؟ 

+دیدی که چطور با یه دکمه، جهاان و فلج کردم😎

+گریه کن.. گریه کن بی تربیت

😂😂😂

نمیخام برایِ من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید😂🥴                                   ولی میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه خواسته هام؟🙂                                                                     پخش و پلا تویِ ذهنِ منی✍️🦋.                                     خوشا راهی که پایانش تو باشی❤️🌱.                        مثه یه خیالِ خوش تو خُنکایِ بهاری✨...                       همونقدر ناب.. همونقدر دلنشین.. ☕💕

😂😂

حالا همون ها که معترض بودند داشتند هر لحظه هم چک میکردند سایت رو ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حد مرگ خنده دار بید دیگر نگویید تا زنده بمانیم 

😂

نمیخام برایِ من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید😂🥴                                   ولی میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه خواسته هام؟🙂                                                                     پخش و پلا تویِ ذهنِ منی✍️🦋.                                     خوشا راهی که پایانش تو باشی❤️🌱.                        مثه یه خیالِ خوش تو خُنکایِ بهاری✨...                       همونقدر ناب.. همونقدر دلنشین.. ☕💕
2742

صبر کن الان خندم میرسه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
😂😂 حالا همون ها که معترض بودند داشتند هر لحظه هم چک میکردند سایت رو ...

بله دقیقا🥴

صبر کن الان خندم میرسه

میخاست برسه تا الان رسیده بود🙄😂

😂😂 حالا همون ها که معترض بودند داشتند هر لحظه هم چک میکردند سایت رو ...

سلام دخترگرانبها نمیدونم اصلا نظرمنو میخونین یا ن اما هرروز با خوندن تاپیک های شما تجربه های لذت میبرم و روزمو شب میکنم ممنونم ک هستین🌹

2740
سلام دخترگرانبها نمیدونم اصلا نظرمنو میخونین یا ن اما هرروز با خوندن تاپیک های شما تجربه های لذت میب ...

سلام به روی ماه شما 

ای جان خدا رو شکر که مفید بوده و استفاده داشته براتون😍🤝❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺