2737
2739

بجز خدا ب هیچکس امیدی ندارم

فقط اون جمله ای ک گفته اگ بنده ی من سر سوزنی ب من امید داشته باشه ناامیدش نمیکنم

برام صلوات میفرستید؟؟

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
منم فقط خدا،دیگ هیچکسو ندارم

رفتم سونو ۹ هفته ضربان قلبش ۱۸۰ بود

میترسم 

چون‌میگن بالای ۱۴۰ دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه چی میترسی مگ نرمال نیست ضربان قلبش؟

من یه دختر دارم

اگ اینم دختر بشه شوهرم روزگارمو سیاه میکنه

خواهش میکنم حون هرکی برات عزیزه از ته دلت ازخدا بخواه بهم ی پسر بده

من تحملشو ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه دختر دارم اگ اینم دختر بشه شوهرم روزگارمو سیاه میکنه خواهش میکنم حون هرکی برات عزیزه از ته د ...

انشاالله سلامت باشه و نامدار زیرسایه شما  عزیزم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
من یه دختر دارم اگ اینم دختر بشه شوهرم روزگارمو سیاه میکنه خواهش میکنم حون هرکی برات عزیزه از ته د ...

سلام‌عزیزم خوبی انشالله که اول سالم و بعدم جنسیت دلخواه میشه...ببین خودت قوی باش مطمین باش دنیا بیاد دخترم باشه شوهرت عاشقش مردا خیلی حرف میزنن همیشه...به خدا من الان چند ساله اقدام دومی هستم قسمتم نشده نگم‌برات چه تحقیرا نیش کنایه ها شنیدم از اطرافیان...با اینکه خانواده شوهر نمیوونه اقدامم یه تیکه های میندازن که دلم خون ..من فقط دلم شرمنده دخترمه که طفلی تنهاس ارزوشه خواهر بشه  خودمم سنم بالاس ..اینو گفتم برات...مهم اینه دخترت الان تنها نیس حرف مردم همیشه هس هر کاری کنی باز یه حرفی دارن برا گفتن....من از ته قلبم دعات میکنم خدا بهت یه پسر سالم و صالح بده نذر اسم کن..دلم میگه نی نی پسره🥰.توام واسم دعا کن حامله شم منم خیلی دعام کن فکر کن خواهر بزرگتم اسمم سمانه....🥺 دعا کن منم باردار شم خیلی دلشکسته ام

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
سلام‌عزیزم خوبی انشالله که اول سالم و بعدم جنسیت دلخواه میشه...ببین خودت قوی باش مطمین باش دنیا بیاد ...

چشم سمانه جان حتما دعات میکنم ب نیتت صلوات فرستادم وسوره توحید خوندم

انشالله صاحب الزمان ی بچه ی سالم وصالح با جنسیت دلخواهتون بهتون عطا کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چشم سمانه جان حتما دعات میکنم ب نیتت صلوات فرستادم وسوره توحید خوندم انشالله صاحب الزمان ی بچه ی سا ...

ممنونم دوست خوش قلبم..الهی که خدا دعات در حقم شنیده و قبول کرده...باردار شم میام خبرت خیلی دعام کن.الهی که جنسیت دلخواه خودتم..خبرم کن مشخص شد بع فکرتم منم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
ممنونم دوست خوش قلبم..الهی که خدا دعات در حقم شنیده و قبول کرده...باردار شم میام خبرت خیلی دعام کن.ا ...

چشم عزیزم دیشب توماشین گریه مو دراورد

خستم خواهری

همش میگ برو بنداز دختره  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم عزیزم دیشب توماشین گریه مو دراورد خستم خواهری همش میگ برو بنداز دختره    

اجی تو میتونی تحمل کن😭چی میشه گفت اخه..انشالله که پسر میشه و این روزای سخت یادت میره‌‌‌.باور کن داشتن دو جنس یکی برا خود یچه ها بهتره بزرگ شن...ولی امان و صد امان از دست این مردم و نیش کنایه هاشون.....چاره نیس اصن کوتاه نیا بسپار دست خدا...مردا دیدی که هر روز یه ساز میزنن...اجی ایت الکرسی بخون فوت کن سمت شوهرت به نیت که اخلاقش خوب شه.‌‌.

چشم عزیزم دیشب توماشین گریه مو دراورد خستم خواهری همش میگ برو بنداز دختره    

آجی منم هرما پری میشم انقد سرم غر انگار فقط تکی دست منه‌‌‌منم یه جور دیگه نابودم‌‌‌‌مثلن فامیلاش میگن شما خسیسن دومی نمیاری راحت طلبی ...آجی نمیدونن چند ساله تو مطب دکترا همش هزینه دارو و.....خدایا یکم هوای ما بنده هاتم داشته باش

آجی منم هرما پری میشم انقد سرم غر انگار فقط تکی دست منه‌‌‌منم یه جور دیگه نابودم‌‌‌‌مثلن فامیلاش میگ ...

الان سر نماز بودم انشالله بحق حضرت علی اصغر خدابهت ی پسر سالم وصالح عطاکنه

یه نذر بگو برا علی اصغر خیلیارو دیدم نذرش کردن وجواب گرفتن

منم نذر کردم

کاش خدا قبولم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان سر نماز بودم انشالله بحق حضرت علی اصغر خدابهت ی پسر سالم وصالح عطاکنه یه نذر بگو برا علی اصغر ...

ممنونم‌مهربونم خوش قلبم‌..خدا دعات در حقم بشنوه و انشالله باردار بشم منم.....انشالله که نی نی نازت یه پسر سالم و صالح الان تو دلته

ممنونم‌مهربونم خوش قلبم‌..خدا دعات در حقم بشنوه و انشالله باردار بشم منم.....انشالله که نی نی نازت ی ...

سمانه من امروز انقددد گریه کردم

صب شوهرم حرف سقط زد باز

رفتم خونه مامانم

اونم گفت چرا اومدی

نشستم ی عالمه گریه کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706