2733
2734
با وجود اینکه مید‌ونستم تعطیله هی میرفتم توش😐

واااای🤣

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
یاااااااس

باراااانم🥹😍😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای🤣

سیمیییی😂😂 برگشتیم😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
باراااانم🥹😍😍

داشتم به سیمین میگفتم که وقتی اینجا رو بستن حدس زدم که شاید یه عده رفته باشن مادران و برای دومین بار تو زندگیم به س ایت ماد ران سرک کشیدم دیدم بلههه بعد دیدم سیمین هم اونجاست تو خصوصی اینور باهاش حرف میزدم گفت عضو شو بیا اونور گفتم نه ولی خیلی از بچه ها اونجا بودناااا😂

2738
داشتم به سیمین میگفتم که وقتی اینجا رو بستن حدس زدم که شاید یه عده رفته باشن مادران و برای دومین بار ...

عضو شدی؟

پ چرا ندیدمت🥲

کاش بیاد بگه چرا فروشنده فحش داده بهش

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
2706