2733
2739

انجام بده  کلاس اولیه سرمشق های کلاسم آورده خونه و کل سال با مهربانی تشر هیچکدوم من واقعا اعصابم نمی‌کشه دیگه نمیتونم با بازی هی نازشو بکشم بیا 

الآنم عین یه بشکه باروتم 

خب تکالیفشو نمینویسه چیکار میکنه با گوشی کار میکنه یا تلویزیون /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بازی می‌کنه کاردستی نقاشی اسباب بازی

من برادرم همین مشکلو داشتیم باهاش 

ی روز مادرم دیگه هیچی بهش نگفت اینم دید ساعت یازده شده و چون انتظار داشت بهش تذکر بدیم طبق معمول گریه و زاری که چرا نگفتی من تکالیفمو انجام ندادم مادرمم هیچ واکنشی نشون نداد ولش کرد تا سه نصفه شب نشست نوشت دیگه از اون شب ادم شد 

این روشو امتحان کن 

یا گوشیو بگیر ازش بگو تا ننویسه خبری نیست یا وسایلشو جمع کن 

میتونی بهش وعده بدی که مثلا اگر مشقاتو تا فلان ساعت تموم کنی امشب این غذا رو برات درست میکنم یا ی هدیه کوچیک بهش بده کم کم عادت میکنه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا