2737
2739
عنوان

از دست خانوادم و شوهرم خستم پیامای عمو شوهرمو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 103232 بازدید | 185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر پیامات برام اشنا بود  

مهریتو ببخش🙄 منو وکیل خودت میدونی🤧

من  این روزا رو پشت سر گذاشتم اخرش فهمیدم اونیکه خودشو دلسوز نشون میده گرگ تره(دایی) 

حالا که بحث بخشیدن مهریه و اینارو پیش کشیدن یعنی تصمیم گرفتن طلاقت بدن ولی خب با برنامه و جوری که خودشون متضرر نشن 

خواهر مهربونم که نگاهت به امضام خورده💕🦋 حتما برگزیده شدی که با دعای تو حاجت روابشم🥺 شده ی صلوات  برای حاجت دلم دعاکن(دعا درحق هم خیلی مجربه) اگه توام  مشکلی داری خوشحال میشم که اگه لایق باشم به نیت حل مشکلت آیت الکرسی بخونم برات🙏🌺
2731

بذار یه چیزی رو صادقانه بگم ، اگه بخوای طلاق بگیری پنج سال هم دنبال طلاق بدوئی تا مهریه ت رو نبخشی دادگاه بهت رای طلاق نمیده. مهریه هم انقدر سکه گرون شده که سالی یدونه نهایت دادگاه میبره. الان وضعیت مهریه دادن بریدن جوریه که چه هزارتا داشته باشی چه بیست تا، نهایت همون بیست تا دستت رو شاید بگیره. این پسره میخواد طلاقت بده که میگه مهریه رو ببخش. شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که در اضای بخشیدن مقداری از مهریه ، حق طلاق رو بگیری. فقط در این صورت توافق کن

دقیقا همینه حالا فردا میخوان بیان حرف بزنن مامانم گیر داده تقصیر توعه

عزیز جان مهریتو نبخش شکایت هم پس نگیر امیدوارم اشتباه کنم ولی متاسفانه مثل ماجرای شما زیاد شنیدم همسرت اول و آخر قصدش طلاقه فقط میخواد قبلش مهرتو ببخشی که بی دردسر حق و حقوق و پرونده شکایت طلاقت بده خواهرانه بهتون میگم قبل از هر اقدام با وکیل مشورت کنید تا بیشتر براتون توضیح بدن و با مشاور صحبت کنید که رابطتون ارزش بخشیدن مهریه و حق و حقوق و ادامه داره یا نهد

ببین منو همسرم دعوامون شد کتک کاری کردیم اون آسیب ندید ولی من آسیب شدید دیدم اون طلبکار شد یک ماه جو ...

اصلا اینکاروووو نکن شوهرت چقدر خطرناک و نامرده بگووو میبخشم فصط در صورتیکه قبلش یه خونه بزنی به نامم و تعهد بدی نزنی و حق طلاق و اولاد و همه زو هم بهم بدی

چی شد ؟ بلاخره ؟

نکن این کار رو . حقیقت تلخه ولی می خوان مهریه ات رو کم کنی یا ببخشی تا راحت تر طلاقت بدهن 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2740

چجور لاکچری هستن ک هم کتکت زدن هم مهریه تو میخان بالا بکشن ... معلومه لاکچری ندیدی

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2706