2733
2734
عنوان

سلام میشه بتا مو ببینن خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 83 پست
نه گفت تو امیسنتز احتمال اینکه دی ان ای مادر قاطی بشه کمتر  داشت به مار اموز هاش توضیح میداد من ...

دردش به اندازه آمپول پنی سیلینه  ، نسبتا دردش زیاده و بعدش یه حس  سوزن سوزن شدن داره خیلی بده .

موقع انجامش باید مواظب باشی اصلا نباید تکون بخوری

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
دردش به اندازه آمپول پنی سیلینه  ، نسبتا دردش زیاده و بعدش یه حس  سوزن سوزن شدن داره خیلی ...

شانسم من امپول پرسیلینه نزدم

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شانسم من امپول پرسیلینه نزدم

توکل کن به خدا ان شاءالله به راحتی انجامش میدی 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
توکل کن به خدا ان شاءالله به راحتی انجامش میدی 

سلام عزیزم خوبی 

حالت چطوره هنوز بیبی چک نزدی😍😍♥

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
2731
سلام عزیزم خوبی  حالت چطوره هنوز بیبی چک نزدی😍😍♥

سلام عزیزم خیلی ممنون

پریود شدم ، ولی اینبار اصلا ناراحت نشدم ، ان شاءالله خدا هروقت صلاح دونست قسمتم کنه

سلام عزیزم خیلی ممنون پریود شدم ، ولی اینبار اصلا ناراحت نشدم ، ان شاءالله خدا هروقت صلاح دونست قسم ...

چند روز نبودی ترسیدم اتفاقی  برات افتاده باشه 

اره قربون خدا برم خودش هرموقعه به صلاحمون باشه میده

چند روز نبودی ترسیدم اتفاقی  برات افتاده باشه  اره قربون خدا برم خودش هرموقعه به صلاحمون ...

مرسی عزیزم به یادم بودی 

مهمون داشتم

سلام عزیزم

حالت خوبه ، نی نیت چطوره اونم خوبه خداروشکر؟

چرا خبری ازت نیست بخدا همش به یادتم ، هر روز میام ببینم تاپیک جدید نزدی