2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عدس پلو

ماکارونی

مرغ

سوپ

آش

کوکو ها

کباب تابه

قورمه

قیمه

فسنجون

میرزا قاسمی

باقالی پلو

لوبیا پلو

کتلت

ابگوشت

عدسی

خوراک لوبیا

پیتزا

فلافل

هویج پلو

الویه

سمبوسه

اینا هی میچرخه

😂

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

زرشک پلو

عدس پلو

ماکارونی

قیمه

قورمه

کباب تابه ای

کرفس

واویشکا

ساندویج سوسیس

ساندویج همبرگر

ساندویچ کباب ترکی

الویه

تاس کباب

کتلت

کوکو خییلی کم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

دمپخت مرغ

دمپخت گوشت

چلو مرغ

چلو گوشت

خورشت قیمه

کباب شامی

آبگوشت

ماکارونی

تاس‌کباب

...

اینا روتینه.ممکنه یکیش حذف بشه،یکی تکرار بشه،یروز حاضری،یروز هیچی،یروزم یچیز دیگه😄

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2738

در هفته

۲ ۳ وعده غذای برنجی

۱ وعده سوپی اشی چیزی 

۲ ۳ وعده غذای نونی مثه جیگر و سیب زمینی و کتلت 

یا مثلا ۱ وعده دلمه 

یکی ۲ بارم  غذای حاضری مثه ساندویچ ناگت و کباب لقمه و .. 

دمپختک گوشت چجوریه؟

گوشت و لوبیا قرمز رو با هم تو زودپز می‌پزیم.

تو قابلمه پیاز و رب گوجه سرخ میکنیم،محتویات زودپز رو خالی میکنیم توش،برنجو اضافه میکنیم تا آبش جمع بشه،دم میکنیم.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
کباب ترکی تو خونه چجوری درست میکنی؟

گوشت گوساله میخرم

مدل خلالی مثلا ۲ در ۵ خوردش میکنم..

با پیاز و فلفل سیاه و زعفرون و فلفل دلمه خلالی طعم دار میکنم. یه شب تو طرف دربسته میزارم.

مرغم همینطور ولی نمکم به مرغ میزنم..

حالا دو سه تا پیاز گنده رو خلال درشت میکنم میریزم کف تابه دو طرفه.. گوشت و با همون مخلفات میریزم روش..

درشو میبندم.زیرشو کم میکنم هر نیم ساعت هم میزنم.

یه ساعت و نیم بعدش تمک میزنم و  مرغا رو میریزم. کمی ام فلفل دلمه میریزم و قارچ شسته شده حلقه شده‌.

اب اصلااااا نمیریزم.

پیاز و گوشت و مرغ و قارچ خورشون اب میندازن.

وقتی کامل پخت و ابش کامل جمع شد .سرو میکنم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔