2737
2734

خب همینجا بپرس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اینجا بپرس تاجایی که بتونم راهنماییت میکنم

خواستم ببینم چند ساعت در روز درس میخونین؟

شب چ ساعتی میخوابین و صبح چ ساعتی شروع میکنین

و اینک برای رشته تجربی درسای عمومی چیا رو بخونیم خوبه؟ 

خواستم ببینم چند ساعت در روز درس میخونین؟ شب چ ساعتی میخوابین و صبح چ ساعتی شروع میکنین و اینک برا ...

متغیره،هنوز نتونستم خیلی بالا ببرم ولی میانگین قبل تعطیلات ۶ ۷ ساعت بود..خواب شبم که خیلی خوب نیست تو ماه رمضون ساعت ۸ ۹ صبح میخوابیدم  ۴ بعد ظهر بیدار میشدم دوباره تا ۸ فردا درس میخوندم،

عمومی ها از کنکور حذفن،برای نهایی باید همشو بخونی

متغیره،هنوز نتونستم خیلی بالا ببرم ولی میانگین قبل تعطیلات ۶ ۷ ساعت بود..خواب شبم که خیلی خوب نیست ت ...

خیلی ممنونم عزیزم

پس این زمین شناسی ک میگن بخون چیه

من با مشاور حرف زدم میگفت از بین درسای تخصصی دوتا رو بخون

از عمومیا هم دوتا!

2738
خیلی ممنونم عزیزم پس این زمین شناسی ک میگن بخون چیه من با مشاور حرف زدم میگفت از بین درسای تخصصی د ...

ببین عزیزم

کنکور تجربی توش ۵ تا درسه

زیست / فیزیک/شیمی/ریاضی/زمین شناسی

قبلا دروس عمومی هم بود اما از پارسال حذف شدند در عوض ضریب اون‌ها توی امتحانات نهایی بالاتر رفت و سوالات سختی ازشون طرح شد مثلاً دینی پارسال کمی سخت‌تر از دو سال پیش بود..

تاثیر کنکور در امسال ۵۰ درصد و تاثیر امتحانات نهایی ۵۰ درصده. یعنی امتحانات نهایی خیلی مهم شدن و جالبه که بدونی ۷۵ درصد کل کنکور از دوازدهم چون ۵۰ درصد از نهایی و تقریباً ۲۵ درصد از خود کنکوره یعنی اگه تو دوازدهم رو خوب جمع کنی خیلی جلو میفتی

برای درس زیست هم باید دهم هم یازدهم و هم دوازدهم رو بخونی حالا اگه وقت نداشتی می‌تونی گیاهی‌ها رو حذف کنی ولی درس زیست یه طوریه که سوالات ترکیبی ازش طرح میشه و بهتره که کلش رو بخونی..

برای درس شیمی مثل درس زیست سوالات ترکیبی داره به خاطر همون اگه حذف نکنی بهتره البته تو می‌تونی مفهومی‌ها و حفظ کردنی‌ها رو بخونی و اگه زمانی نداشتی مسائل رو حذف کنی. خود مفهومی‌ها تقریباً ی‌تونن درصد ۴۰ تا ۵۰ رو به تو بدن

برای فیزیک همونطور که گفتم اولویت با پایه دوازدهم هست و برای ریاضی بهتره موضوعی بخونی تا پایه‌ای مثلاً کل تابع رو جمع کنی و بعد به سراغ مبحث جدید بری..

زمین شناسی توی پایه یازدهم تجربی هست و کلاً یه دونه کتابه..

توی کنکور اول دفترچه زیست رو بهت میدن برای حل سوالاتش که ۴۵ تاست فکر می‌کنم ۴۵ دقیقه وقت داری.. بعدش فترچه زیست رو ازت می‌گیرند و دفترچه دوم که شامل فیزیک و شیمی هست رو بهت میدن فکر می‌کنم ۳۰ یا ۳۵ تا هر کدوم سوال دارند و بعد در آخر دفترچه سوم که شامل ریاضی و زمین شناسی هست رو بهت میدن اگه کنکور فرهنگیان ثبت نام کرده باشی در آخر هم سوالات اون رو بهت میدن کنکور فرهنگیان مختص اردیبهشته و در تیر ازش سوالی نداریم..