2733
2739

بچه ها من میخوام جدا شم به زودی. سه تا بچه دارم، ماه پیش با وسطی که دختره رفتم شهرمون که از ترس مهریه و توقیف اموال مجبور شه حق طلاق بهم بده،طلاق بده نبود و اذیت میکرد و خیانت وهزار و یک درد دیگه. یه روزه خودشو با پسرا رسوند و حق طلاق رو در ازای بخشیدن مهریه بهم داد.و چون دفترخونه ها قبول نمیکردن مقداری از مهریم بمونه در ازای مهریه ای که میخواستم نگه دارم شوهرم بهم سفته داد. اندک پس اندازی هم دارم. حالا چند روزیه خیانت جدیدش رو شده برام و بی اهمیتی های دیگش... من اینو میدونم که اصلا هیچ جوره نمیتونم و نمیخوام با این آدم بمونم و هیچ احدی تو دنیا دیگه نمیتونه منو مجبور کنه که تو این زندگی مضخرف بمونم. الان جدا شدنم دیگه راحته فقط موندم بعد طلاق چجوری بچه هارو ببینم؟ شوهرم شغلش جوریه که یک شب درمیون خونه نیست، مثلا باهاش توافق کنم که اون 24 ساعتی که نیست من بیام پیش بچه ها بمونم؟و فردا صبحش که اون می یاد من برم و نباشک همو نبینیم. اینجوری به نفع اونم هست به نفع بچه ها هم هست دیگه مادرشونم میبینن. ولی از اینور فکرم مشغول اینه چه کاری پیدا کنم که یه روز درمیون باشه و مخصوصا با جای خواب باشه، یا اگه نهایت کار با جای خواب پیدا نکردم جایی رو رهن کنم و یه روز درمیون سر یه کاری برم. ولی اونجوری یه وقت سه تا بچه رو نندازه سرمن، من نمیخوام اصلا خوش بحالش بشه اینجوری.نهایت ببرم هم اونکه دختره میبرم،اصلا نمیکشم دیگه هی بارداریهای ناخواسته هی با کلک حاملم کنه الانم نقشه چهارمی رو داره، همش از ترس قبل رابطه کاندوما رو حسابی چک میکنم.داغونم داغون.. تا با این باشم و این اسمش شوهرم باشه داغونم.. اون چند روزی که رفتم شهرمون و عموم حمایتم کرد انگار رو ابرا بودم و حس آزادی داشتم ولی یه روزم نذاشت نفس بکشم فوری برم گردوند چون نفع داره براش موندنم، خسیس پول پرستار بچه زورش می یاد بده.. 

اینم بگم من شهر غریبم و پدر مادر هم ندارم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ زندگی سختی

آره... 😔. گاهی میگم کاش بچه هام کمتر بودن ولی حتی با یه بچه هم سخته طلاق، البته تا قبل اینکه حق طلاق داشته باشم طلاق گرفتنش سخت بود الان راحته ولی موندم بعدش چه رویه ای رو در پیش بگیرم که بچه ها اذیت نشن و گاهی ببینمشون.. و اصلت شوهرم میتونه از پسشون بربیاد یا نه... 

2742
خب اول بگرد کار پیدا کن بعد جداشو کامل

کار زیاده، مثلا پرستار سالمند شبانه روزی میتونم بشم که جای خواب هم دارن، ولی بخوام یه روز درمیون به بچه ها سر بزنم چجور کاری رو برم... اصلا هست کاری که یه روز درمیون بخوان آدمو؟ یا مثلا کار پارع وقت بگیرم صبح تا ظهر و بعدار ظهرت و شب بیام پیش بچه ها ولی اونم یه شبش که شوهرم هست رو من نمیخوام باشم خونه چیکار کنم

2740
کار هست ولی حقوقش کمه

اره مثلا پاره وقت دوسه تومن میدن ماهی. دوستم الان رستوران کار گرفته ماهی هفت تومن. میگه کاش زودتر از اینا کار پیدا میکردم، خیلی راضیه میگه کارشم سبکه

اره مثلا پاره وقت دوسه تومن میدن ماهی. دوستم الان رستوران کار گرفته ماهی هفت تومن. میگه کاش زودتر از ...

اگه میتونی ی خانم تنها پیدا کن ی پیرزن ک کسی نداره پرستارش بشو هم بچه هاتو بیار پیش خودت هم اونجا زندگی کن هم حقوق بویر