2733
2734
عنوان

مشکل معده

85 بازدید | 9 پست

من الان ۷ ماه تحت نظر دکتدم ب من میگه رفلاکس معده داری بخاطر استرس.  من هر روز حالت تهوع دارم تا شب کلا. داخل گلوم ملتهب  تا پایین  اصلا حس گرسنگی ندارم همش احساس میکنم  سیر سیرم  غذا میبینم حالت تهوع میگیرم  تو این هفت ماه یبار چای نخوردم سرخ کردنی اصلا نخوردم  استرس دارم ولی خب بوده دو هفته اصلا سر هیچی استرس نداشتم احساس میکنم ی مشکل ویگه ای دارم.  چون کافیه مثلا ی کوچولو شیرینی بخورم یا ی جایی ی چیزی تعارق کنن ی کوچولو بخورم کلا حالت تهوع شدید میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب 😂🚶‍♀️پیش ادم درسش اومدی برو پیش متخصص طب سنتی ی دارو هایی میده خوب هست و اول اینکه  سعی کن غذاتو حتما بخوری کباب و سالاد اصلا غذاای ک ب معدت نسازه نخور قرص شیمیایی اصلا نخور زنجبیل معدتو گرم میکنه حتما همیشه غذا بخور ات اشغال نخور 🙃

2731
سلام گلم خوب شدی ؟منم مثل تو ۴ ساله تهوع دارم با استرس و ترس  سر یه ساعت مشخصی از خواب میپرم و ...

عزیزم حتما از ی روانشناس کمک بگیر تحت نظر دکتر  داروی خواب و ارامبخش بخور منم. سعی میکنم خوب باشم. گاهی خوبم گاهی بد