2733
2739
عنوان

اگه نمیدونید شام چی درست کنید😍

1866 بازدید | 59 پست

پاشید به مقدار کافی سیب زمینی خورد کنید... سرخ کنید بعدم چندتا تخم مرغ بشکنید توش... 

یذره فلفل سیاه و آویشن ام بزنید بهش😍

نوش جان😍🥴😂

نمیخام برا من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید😂فقط میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه خواسته هام؟🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

ما نوشابه تو خونمون تحریم شده 

اینقدر به اعضای خانواده التماس کردم بزارید نوشابه بخوریم ک دیگه اینجا نشستم بغضم گرفته😂

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)

پیازم باهاش سرخ کنی خوب میشه ها

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

من مواد کتلت گذاشتم برم حمام بیام سرخ کنم بعدم برم پیاده روی

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

چقدر خلاق😱

چقدر جدید بود

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706