2733
2734
عنوان

هر کلاسی که میخوام ثبت نام کنم شوهرم نمیذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره لباسام نسبا معمولی نیست همه بهم میگن خوشگلی در صورتی که من میگم شوهرم بهم سره از لحاظ تیپ و قیاف ...

پس به خاطر خدا هم که شده لباساتو تغییر بده اگه دل مردی بلرزه و زنش اذیت بشه زندگیت نابود میشه و یا میتونی بگی من که ضامن هرزگی مردا نیسم

خود دانی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
پس به خاطر خدا هم که شده لباساتو تغییر بده اگه دل مردی بلرزه و زنش اذیت بشه زندگیت نابود میشه و یا م ...

یکی چند سال قبل میگفت یه مولتی میلیاردر میشناسم با زنی فوق العاده و خاص

خانمه رو تو خیابون دیدم میخواستم بهش صدقه بدم

بعدا ازش جلوی شوهرش پرسیدم گفت اینجوری برای امنیت خودم و خونواده ام و جامعه بهتره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
یکی چند سال قبل میگفت یه مولتی میلیاردر میشناسم با زنی فوق العاده و خاص خانمه رو تو خیابون دید ...

البته تنهایی اون مدل میرفته ولی با شوهرش هم رعایت میکرده

یکی چند سال قبل میگفت یه مولتی میلیاردر میشناسم با زنی فوق العاده و خاص خانمه رو تو خیابون دید ...

😂😂این شوهره منه حتی تچلباسامم میخواد مثل زنای ۴۰ساله کنه مشکی و تیره بهش گوش نمیدم دیگه 

😂😂این شوهره منه حتی تچلباسامم میخواد مثل زنای ۴۰ساله کنه مشکی و تیره بهش گوش نمیدم دیگه 

شوهره کاریش نداشته خود خانمه این مدلی بوده

2706