2737
2734

بچها من نیاز ب سیم کارتی دارم ک ب اسم شوهرم باشه 

شوهرم زندانه اگه ی نامه با امضا و اثر انگشت شوهرم و مهر زندان ببرم دفتر پیشخوان میتونم رو شناسنامه شوهرم سیم کارت بخرم ؟؟ 

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔

کارت ملیش رو ببرفقط

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
کارت ملیش رو ببرفقط

ینی نامه هم نداشته باشم بم سیم کارت میدن بنظرت ؟ 

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر نکنم بدن.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

البته آنلاین سفارش بدی شاید بشه. من یکبار سیم کارت گرفتم مامانم تحویل گرفت.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
برادر شوهرت اگر شبیهشه با کارت ملی اون برو بگیر

شبیهش هست اما نمشیه اینجا تو شهر ما نیستن منم شدیدا برا ی کاری ب سیم کارت ب اسمش نیاز دارم 

فکر نکنم بدن.

اخ چ بد

2738
البته آنلاین سفارش بدی شاید بشه. من یکبار سیم کارت گرفتم مامانم تحویل گرفت.

ینی چجوری انلاین بگیرم ؟! 

شبیهش هست اما نمشیه اینجا تو شهر ما نیستن منم شدیدا برا ی کاری ب سیم کارت ب اسمش نیاز دارم 

وکیل داره اگر وکیل داره بگو وکالت بده به وکیلش بگیره برات

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
ینی چجوری انلاین بگیرم ؟! 

از سایت اپراتوری که میخوای.