2737
2734
عنوان

میشه جواب سوالمو بدین؟❤

100 بازدید | 19 پست

سلام مرسی که اومدی😚

سر سفره عقد پدر و مادر عروس چی باید هدیه بدن به دخترشون؟حتما باید طلا باشه؟

اگه ساعت ست مارک خوب بگیرن برای عروس و داماد بده؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

طلاوپول سمت دامادمیدن

ساعت هم بایددامادبگیره

به نظرم یکی ازوسایل جهازت روبگیرن کادوبدن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738
طلاوپول سمت دامادمیدن ساعت هم بایددامادبگیره به نظرم یکی ازوسایل جهازت روبگیرن کادوبدن

ساعتو که هدیه برای داماد میخوان بگیرن اما من موندم برا من طلا بگیرن یا همون ساعتو بگیرن برا دوتامون

ساعتو که هدیه برای داماد میخوان بگیرن اما من موندم برا من طلا بگیرن یا همون ساعتو بگیرن برا دوتامون

اگروضع پدرت خوبه ساعت بگیره یاطلا

ولی اگرمیدونی توی جهازت بهشون فشارمیادیکی ازوسایل خونت روبخره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اگروضع پدرت خوبه ساعت بگیره یاطلا ولی اگرمیدونی توی جهازت بهشون فشارمیادیکی ازوسایل خونت روبخره

والا وضعیت مالیش که معمولیه ولی الان یه جایی سرمایه گذاری کرده دستو بالش خیلی خالیه موندم چه کنم😓زشت نیست کالا بخرن؟اخه تا حالا ندیدم کالا هدیه بدن

والا وضعیت مالیش که معمولیه ولی الان یه جایی سرمایه گذاری کرده دستو بالش خیلی خالیه موندم چه کنم😓زش ...

نه

پتو

فرش

توستر

ماکروفر

یاهروسیله ای که قراره بخرن بدن

عروس دایی من خانواده فوق العاده پولداروجای خوب مشهد

جوجه پزدادمادرش موقع عقدتوی تالار

2706