2733
2734
عنوان

رشد موهم خوبه؟

111 بازدید | 14 پست

تو ۳ ماه ونیم ۷ سانت خوبه یا نه؟؟چقدر در ماه باید رشد کنه در حالت عادی

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

رشد موها تون خوبه عزیزم 

معمولا یک سانت رشد در ماه تا یکم و نیم سانت معمولی هست 

منم مثل شما موهام خیلی رشد دارند ، کلافه شدم از دستش 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشد موها تون خوبه عزیزم  معمولا یک سانت رشد در ماه تا یکم و نیم سانت معمولی هست  منم مثل ...

خوبه ک😍..موهات الان تا کجاس؟؟من ی مدته روغن تراپی میکنم خوب شدع

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2731

نه راستش 

هر مدل مویی کوتاه کنم زود از دستش میدم 

و خیلی مراقبت لازم داره که توی دوره  بارداری و بعد از زایمان می‌تونه اذیت کننده باشه حتی 

تقریبا روی باسن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من موهام میریزه و رشد نداره،قبلا بلندتر بود بهار بود.

کم خونیم برطرف شده و ویتامین دیم کمه یکم قرص میخورم.

قرص یا روغن یاهرچی بهم معرفی کن کچل نشم

نه راستش  هر مدل مویی کوتاه کنم زود از دستش میدم  و خیلی مراقبت لازم داره که توی دوره& ...

موهای من بالای باسنه خیلی دلم میخواد بیاد تا زانوهام..شما که عاشق موی کوتاهی حداقل موهاتو بفروش حیفه😍

من موهام میریزه و رشد نداره،قبلا بلندتر بود بهار بود. کم خونیم برطرف شده و ویتامین دیم کمه یکم قرص ...

پوست سرت چربه یا خشک؟؟

2738
حس میکنم خشکه و شوره هم داره

مث منی..روغن تراپی کن .. روغن هفت مغز ی روز درمیون ۲ ساعت قبل حمام..میکس روغن کرچک و رزماری نصف ب نصف ۵ دقیقه ماساژ ۲ ساعت بعد برو حموم..کرچک رو پوست دستت امتحان کن اگه بعد یکی دو ساعت حساسیت نداد بزن رزماری هم تحقیق کن ببین طبع سرت گرمه یا سرد اگه سرده بزن

مرسی عزیزم

اون روغن رزماری و کرچک هفته ای ی باره اینو فراموش کردم بگم..اگه از تحاظ مالی مشکلی نداری قرص فیتو عالیه

موهای من بالای باسنه خیلی دلم میخواد بیاد تا زانوهام..شما که عاشق موی کوتاهی حداقل موهاتو بفروش حیفه ...

جالبه شما دوست دارید بلند بشن ! 

من دارم اذیت میشم از این وضعیت 

عاشق موی کوتاه نیستم اما خب اینقدر سریع بلند شدنش اذیتم می‌کنه

و اینکه همسرم خواهش کردن کوتاه نکنم 

ولی نمیفروختم به پول موهام  احتیاج ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جالبه شما دوست دارید بلند بشن !  من دارم اذیت میشم از این وضعیت  عاشق موی کوتاه نیستم ام ...

من عاشق موهای بلندم ۲ سال پیش تا زیر باسنم بود کرونا گرفتم کلا موهام ریخت کوتاه کردم تا سر شونه هام حالا ۶ ماهه تقویت میکنم دوباره رشد کرده خیلی خوشحالم از این بابت دلم برای موهای قبلیم تنگ شده

2706