2737
2734

هفته ای میشه که قرص کافئین مصرف میکنم برای درسام امتحان داریم

الان از وقتی نمیخورم اصلا چشمام با نور اذیت میشه سرم خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم سر پا وایسم خیلی ...چشمامم درد میکنه اصلا خیلی حالم بده ولی اگه بخورم هنوزم یکم بهتر میشم بعد نیم ساعت دوباره حالم بد میشه

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥

نمیشه یک دفعه قطع کنی باید کم کم دوزش کاهش بدی 

دختر منم میخوره ب خاطر میگرنش یک مدت 

اینها کافئین داره جایگزین قرص 

نوشابه سیاه قهوه 

اگر بهتر نشدی باید بری دکتر 

فعلا امضا ندارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کی امتحان داری ؟ دوز چند میخوردی ؟ شروع کن قهوه بخور 

برای فردا باز امتحان داریم

۲۰۰

به دلیل کن خونی نمیتونم قهوه بخورم بخوابم میگیره

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥
2742
نمیشه یک دفعه قطع کنی باید کم کم دوزش کاهش بدی  دختر منم میخوره ب خاطر میگرنش یک مدت  ای ...

مم نیست اونقدر برام بیرو ن خوبم تو خونه حالم بد میشه

برای فردا باز امتحان داریم ۲۰۰ به دلیل کن خونی نمیتونم قهوه بخورم بخوابم میگیره

۲۰۰ خیلی زیادا 

من تازه ۱۰۰ دخترم میخورد اذیت بود 

سردردت با مسکن بهتر میشه مثل نوافن اینها 

فعلا امضا ندارم
۲۰۰ خیلی زیادا  من تازه ۱۰۰ دخترم میخورد اذیت بود  سردردت با مسکن بهتر میشه مثل نوافن ای ...

من روزی ۲ تا میخوردم 

واقعا سخته 

چند روزی نمیخورم بهتر میشم

الان روز دومه

من روزی ۲ تا میخوردم  واقعا سخته  چند روزی نمیخورم بهتر میشم الان روز دومه

نمیشه یک دفعه قطع کنی 

دوزش باید کم کنی تا کم کم قطع کنی مثلا در عرض یکی دو ماه باید کم کنی 

فعلا امضا ندارم
2740
نمیشه یک دفعه قطع کنی  دوزش باید کم کنی تا کم کم قطع کنی مثلا در عرض یکی دو ماه باید کم کنی&nb ...

خب من که کمتر شو ندارم

من که دیگه لب بهش نمیزنم

خب من که کمتر شو ندارم من که دیگه لب بهش نمیزنم

من برای دخترم نصف میکنم 

قرص بشکن نصفش بخور تا یک مدت بعد که عادت کردی دوباره نصف کن 

نوافن هم ۴۰ تا کافئین داره

نوشابه سیاه هم داره

فعلا امضا ندارم