2733
2739
عنوان

بابام و خواهرم از من بدشون میاد

160 بازدید | 12 پست

بابام که از بچگی یادمه ازم خوشش نمیومد زیاد ، انقدر رابطمون سرد و دور بود که کلا حرفم باهام نمیزد ، منم جرأت حرف زدن باهاشو نداشتم، بزرگتر شدم اصن حرفم نمیومد باهاش، حتی نمیتونستم بابا صداش کنم، نمیچرخید تو دهنم ، هیچ جا پشتم نبوده ، الان که ازدواج کردم خواهرمم باهام همینطور شده ، ازم متنفره ، حس میکنم زوری تحملم میکنن، مثلا اگه نتونم کاری که خواسته رو انجام بدم ، پول بخواد ازم نتونم بدم ، براش خوراکی خوشمزه نیارم تو خونمون باهام خیلی بد میشه ، یه جورایی حس میکنم دارم بهش باج میدم که باهام خوب باشه ، تنها کسی که میدونم دوستم داره مامانمه 

گاهی پیش خودم میگم چرا بابام باید دوستم نداشته باشه؟ چرا بچه رو جوری تربیت میکنی که خودت خوشت نیاد اخه؟ 

الان بچه دار شدم و بابام و خواهرم بچمو شدیدا دوسش دارن ، ولی همچنان به من بی احترامی میکنن، مثلا یه بابام میگم به پسرم ترنجبین نده ، چون نمیسازه این دارو ها بهش ، عرق نعنا براش خوب نیست یا خیلی چیزای دیگه ، رفلاکس پنهان داره ، ولی اصلا براش مهم نیست حرف من ، به زور همه چی میخواد بده بهش و تو خیلی چیزای دیگه برای حرف منه مادر درمورد بچم هیچ احترامی قائل نیست میگه برو بابا بعد بچمو برمیداره میره 

یا خواهرم هرکار میکنم میگه تو بلد نیستی ، تو فلانی ، تو بیساری 

اما از یه طرفم بچمو نگه میدارن ، خیلی باهاش بازی میکنن ، حرف میزنن، براش گهواره خریدن ، کلی اسباب‌بازی همه چیز خریدن که اونجا باشه ، به جز سیسمونیش

خیلی دلم میخواد دیگه نرم اونجا، چون هرموقع میرمو برمیگردم حالم خیلی خرابه ، ولی مامانمو نمیتونم ببینم اگه نرم،بابامو خواهرم لجبازی میکنن ، بابام اجازه نمیده بیاد خونمون. ، اگرم بزاره بیاد خواهرم نمیارتش با ماشین ، باید پیاده بیاد ، خیلی اذیته 

یا من طولانی نرم پامیشن میان خونمون

نمیدونم چیکار کنم ،نمیدونم چرا انقد ازم بدشون میاد، حس میکنم خیلی مشکل دارم ، نیاز به درمان دارم شاید واقعا مشکل از منه ، نمیدونم واقعا😑🤦🏻‍♀️

رفتار بدی داری؟ زبون تند چطور؟ بشین فکر کن یکم تغییر رفتار بده اگر درست نشد مشکل از تو نیست بیخیالشون شو 

اما من دیذم کسایی که زبون تند و تیز دارن امابشدت  قلب پاک و مهربوووونه بقیه رو فراری میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو دوست داشت و توام اونارو دوست نداشته باش به درک که دوست ندارن

احساس نیاز میکنم گاهی ، تنهایی یا درماندگی 

دلم نمیخواد جلو بچم بهم بی احترامی کنن ، ولی نمیتونمم قطع رابطه کنم

2731
رفتار بدی داری؟ زبون تند چطور؟ بشین فکر کن یکم تغییر رفتار بده اگر درست نشد مشکل از تو نیست بیخیالشو ...

نمیدونم ، شاید زبونم تنده ، شاید رفتارم، ولی اخه فقط اون دو نفر ازم بدشون میاد ، هیچکس دیگه اینطوری نیست باهام

احساس نیاز میکنم گاهی ، تنهایی یا درماندگی  دلم نمیخواد جلو بچم بهم بی احترامی کنن ، ولی نمیتو ...

اونی که بهشون اجازه بی احترامی میده خود شمایی

راه حلم خودت گفتی 

نیاز به درمان داری اختلال یا طرحواره داری حتما برو پیش روانشناس 

نمیدونم ، شاید زبونم تنده ، شاید رفتارم، ولی اخه فقط اون دو نفر ازم بدشون میاد ، هیچکس دیگه اینطوری ...

ببین حتی اسم کاربریتم پر انرژی منفیه 

پروفایلتو ببین

حرفاتو ببین 

دختر تو پر انرژی منفی 

تو خودت خودتو دوسن نداری

حتما برو پیش روانشناس

2738
راست میگی احتمالا ، فقط ظاهرو حفظ کردم 

به تاپیکات سر زدم عزیزم 

هر جوری شده برو پیش یه روانشناس

شما عزت نفست پایینه و از همه بدت میاد عقده درونی داری با همه جنگ و دعوا داری پر از طرحواره و ترومایی

حیفی همش روزات اینطوری تموم بشه

به تاپیکات سر زدم عزیزم  هر جوری شده برو پیش یه روانشناس شما عزت نفست پایینه و از همه بدت میا ...

اتفاقا قصدشو داشتم برم 

فقط یه مشکلی دارم اینه برم به روانشناس چی بگم؟ از کجا شروع کنم؟ مثلا بگم مشکلم چیه؟ 

اتفاقا قصدشو داشتم برم  فقط یه مشکلی دارم اینه برم به روانشناس چی بگم؟ از کجا شروع کنم؟ مثلا ب ...

اول یه روانشناس خوب انتخاب کن

نری به خاطر پول پیش یه روانشناس کم تجربه و کم تبحر

بعد یکم باهات حرف بزنه دستش میاد مشکلت 

اونی که گفتگو رو پیش میبره روانشناسه

فقط ازش خجالت نکش همه چیزو براش بگو

اگه مشکلاتت یادت میره بنویس تیکه تیکه رو کاغذ بعد بده به دستش یا براش بخون 

فقط برو حتما و خجالتم نکش شده طلا بفروش از شکمت بزن ولی برو

سلامت روانی داشتن خیلیییی مهمه و جهنم زندگی نکن