2737
2734
عنوان

عصبی شدم زدم ظرفارو شکوندم 💔🥲

183 بازدید | 19 پست

مامانم از وقتی که امروز خواب بودم هی غر زد اعصابمو خورد کرد

هی میگه فلانی خوبه تو هیچی باد نیستی تو هیچی نیست فکر میکنه همه خوبن جز من ، من دارم فقط اشتباه میکنم 

هیچوقت ازم راضی نیست

سر غذا داشتم صبحونه میخورم انقدر غر زد عصبیم کرد اعصابم خورد شد به دفعه دستمو هل دادم بشقابا افتادن شکستن 

ولی اروم بود هیچی نگفت گفت برو اتاقت🥲

الانم نمیدونم چرا این انفاق افتاد دلم نمیخواست بیوفته نمیدونم چرا یهو دیوونه شدم اینکارو کردم پشیمونم نزدیک پریودمم هست خیلی عصبیم

با خود پیمان بستم، تا در نا امیدی و امید ، یاد آورم خدا هست🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا جای که ممکنه کار اشتباهی نکن بعد اگر کردی عذر خواهی نکن 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2742

طبیعی هست اگر خونه شوهر مرتکب این خطا بشی تنبهی دارد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740
عزیزم بمشرم نیاز بود  چون اینجور حرفای مامانت بعدا روت تاثیر بدی میذاره شاید با همین ظرف یکم ک ...

چه تاثیری داره ؟ همین الانم تاثیرش رومه که هیچوقت اعتماد به نفس ندارم

چراا عذرخواهی نکنم؟ 

من خیلی سعی میکنم منطقی عمل کنم ولی اگر به سیم آخر که بزنم دیگه زدم 

بنظرم شما همون سیم آخر بوده پس تو مقصر نیستی و نیازی به معذرت خواهی نیست 

ولی خوب نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید شخصیت من اینجوریه خودت باید در این مسئله سبک سنگین کنی

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
منظورم همیناس  نبود اعتماد بنفس کمالگرایی و کافی ندوستن خودت  برا همین کارت خیلیم بد نبو ...

بازم احترام واجبه نباید اینکارو میکر‌دم حتی خجالت میکشم برم معذررت خواهی

من خیلی سعی میکنم منطقی عمل کنم ولی اگر به سیم آخر که بزنم دیگه زدم  بنظرم شما همون سیم آخر بو ...

بخدا دیوونم کرده گاهی اوقات میگم شوهر کنم برم فقط از اینجا راحت شم

شوهرو ولش کن

نه بچسب که بهتر از خونه بابا مامانه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706