2737
2734
عنوان

چت شوهرم با دختر عمشو دیدم

542 بازدید | 21 پست

توی تلگرام داشت چیزی بهم نشون میداد بعد پیوی دختر عمشو دیدم

من اصلا سر گوشی شوهرم نمیرم

این چتشونم برای ۹ بهمن بود

اسم دختر عمشون بدون پسوند خانم صدا کرده بود و نوشته بود خوبی؟

برای این استخراج نات کوین میخواست که روی لینکه بزنه و امتیاز بگیره

گفت یه نفر کم داشتم به اون پیام دادم

و بعد نوشته بود که روی این لینکه بزن

بعد وقتی دیدم یه حس خیلی بدی دارم🥲

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مگ باید پسوند خانوم بزاره😐

شوهر من ک با دختر عموهاش دست میده و خیلی شوخی میکنن من باید تاحالا دارش زده باشم 😐😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

وا یعنی پسرداییم ازدواج کرد حق نداره اسم منو صدا کنه؟

جمع کن خودتو بابا

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2740
2706