2733
2739

سينك پيانويي

سينك باكس دار يا دست ساز

سبنك گرانيتي

سينك استيل معمولي 

كدومو داريد ؟از نظر كيفيت و نظافت و اين ك ابريز نداشته باشه كدوم بهتره؟من يكمي وسواس ذارم الان سينك استيل اخوان دارم خيلي لك اب روش ميمونه و خيلي زود كدر شد اصلا برق نميفته و ي قسمتاييش زنگ زد!بعد چند ماه استفاده

از سينك دست ساز خوشم مياد ولي ميترسم ك لك اب روش بمونه و ايريز داشته باشه شما تجربشو داريد؟

سينك گرانيتم شيكه ولي خط و خش و لك چايي و زردچوبه روش ميمونه

گيج شدم كمكم كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سینک استیلای الان همه خیلی نازک و بدرنخورن مگه اینکه ی برند خ خوب بگیری 

ما اخوان قدیمو داریم بنی ی اب خالی میزنیم برق میفته اما مال شهرستانمون جدیده لکه اب روش میمونه 

سینکای گرانیتی قشنگن و تنوعشون از نظر رنگ بالاست اما جدا ار خط و خش خ از ظرفات میشکنه چون خیلی خیلی سره 

من پدرم کارشونه همینه 

و شوهرخالمم سینک گرانیتی تولید میکنه 

درهمین حد اطلاعات دارم و اون دوتای دیگه رو نمیشناسم 

بین گرانیتی و استیل ترجیحم باز استیله 

خب  بی دردسر ترینش همون استیله دیگه .  مگه چطور شستی که زنگ زده ما خیلی وقته  20سال ...

تعریف اخوان ریاد شنیدم برای خونه خودمون هم کابینت ساز اومده گفته بیشتر اخوان تعریف میکنن اخوان بخریم

خب  بی دردسر ترینش همون استیله دیگه .  مگه چطور شستی که زنگ زده ما خیلی وقته  20سال ...

حس ميكنم قديما بهتر بود منم قبلن داشتم خوب بود براي همين چشم بسته اخوان گرفتم ولي اصلا راضي نبودم والا كار خاصيم نكردم نهايتش همون وايتكسه ديگه

سينك دست ساز خوبه؟

بنظرم شما برای لکه اب هیچ کدوم بدردت نمیخوره چون باید مرتب به همه نوع سینک دستمال بکشی .شاید بین این چند نوع گگرانیتی سفید کمتر لک اب مشخص باشه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738
سینک استیلای الان همه خیلی نازک و بدرنخورن مگه اینکه ی برند خ خوب بگیری  ما اخوان قدیمو داریم ...

دقيقا منم قبلا از اخوان راضي بودم مامان داشت عالي بود اين جديده خيلي به درد نخوره

سينك دست ساز چطور؟ظاهرش كه خيلي شيكه

اخه استيل معمولي خيلي سادس دلم ميخاست تنوع داشته باشه

حس ميكنم قديما بهتر بود منم قبلن داشتم خوب بود براي همين چشم بسته اخوان گرفتم ولي اصلا راضي نبودم وا ...

سینک دست ساز بنظرم فقط طرحش قشنگ تر و کاربردش بهتره . وگرنه از نظر جنس مثل بقیس و  خب مثل بقیه لک اب  و اینا روش میمونه

منم خیلی تحقیق کردم الان ۸۰درصد سینک ها کلا به درد نمیخوره ....استیل ها هم که از همه بهتره بازهم زود جرم میگیره ....توخونه قبلی درسا داشتیم بد نبود این جدیده پرنیان افتضاحه ....تازه گرونترین استیل هم بود ....همه گفتن اخوان و بعدهم درسا و بعدهم البرزاستیل خوبه....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
منم خیلی تحقیق کردم الان ۸۰درصد سینک ها کلا به درد نمیخوره ....استیل ها هم که از همه بهتره بازهم زود ...

من خيلي دست ساز دوست داشتم ولي شنيدم ك چون ضخيمه لك اب روش ميمونه نميدونم ربطي داره يا نه!

دقيقا منم قبلا از اخوان راضي بودم مامان داشت عالي بود اين جديده خيلي به درد نخوره سينك دست ساز چطور ...

راستش راجبش اصن نشنیدم 

اما اگه استیل باشه بدون جنسش با همین معمولیا فرق نمیکنه 

چون الان کیفیت همه چی اومده پایین