2737
2734
درد نداشت منم 7ساله ازدواج کردم زیر نظر دکتر هستی 

خداروشکر 

من استانه تحملم کمه 

قبلا سرخود اقدام کردم. الان ازتیرماه زیرنظر چنتا دکتربودم همش لترزول وامپول وویتامین اینا دادن ولی فعلا نشده  

خدا بحق امام حسین اینماه دل هردومونو شاد کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله عزیزم چندم پریودی میشی من دو روز دیگه معلوم میشه😔

انشاالله باردارباشی.بارداربودی خبرم کن

من الان یکساله هرماه ۳۰ ام پریود میشم 

ولی بار اخر که ماه رمضون بود ۱۸ ام شدم الان روز ۲۰ پریودیمم ولی اینماه ۳باراقدام کردم نمیدونم دیگه چی بشه 

خداخودش بدادمون برسه  

2731
خداروشکر  من استانه تحملم کمه  قبلا سرخود اقدام کردم. الان ازتیرماه زیرنظر چنتا دکتربودم ...

عزیزم عکس رنگی دادی؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
نه اصلا نه اون نه من مشکل نداریم.فقط چنسال طبیعی جلوگیری کردم نمیدونم ازاونه یاچی

انشاالله که به زودی نتیجه بگیرید عکس رو کی دادید؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740
2706