2737
2734

تو سایت ثبت نام کردیم یه بانکی رو انتخاب کردیم از اون بانگ پیامک اومد بعد ضامن و مدارکا رو بردیم بانک قبول شد ریختن البته خداروشکر از شانس خوبه ما همه ی این مراحل تو ۲۵ روز انجام شد حتی واریزی.

اقساطش هم ۶ ماه بعد شروع میشه

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
تو سایت ثبت نام کردیم یه بانکی رو انتخاب کردیم از اون بانگ پیامک اومد بعد ضامن و مدارکا رو بردیم بان ...

چه خوب به سلامتی عزیزم ماهم امروز شوهرم رفته ثبت نام کنه عزیزم چند تا ضامن میخواد از شما چقدر بود وام قسطش چقدره؟

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب به سلامتی عزیزم ماهم امروز شوهرم رفته ثبت نام کنه عزیزم چند تا ضامن میخواد از شما چقدر بود وا ...

فدات عزیزم ایشاالله برا شما هم کاراش زود انجام شه

یدونه ضامن بازنشسته قبول کردن من چون دومین بچم بود ۶۰ تومن بود قبل عید گرفتیم ولی الان فکر کنم برا دوتا بچه شده ۸۰ تومن

اولین قسطش مرداد شروع میشه اول کارمزد رو میگیرن ۲۵۰۰ بعد اون بقیه ی اقساطش میشه ۱۵۰۰

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2742
فدات عزیزم ایشاالله برا شما هم کاراش زود انجام شه یدونه ضامن بازنشسته قبول کردن من چون دومین بچم بو ...

ممنونم عزیزم 

بعد چقدر طول کشید تا از بانک پیام اومد براتون ما بچه سوم هست 

ممنونم عزیزم  بعد چقدر طول کشید تا از بانک پیام اومد براتون ما بچه سوم هست

به سلامتی عزیزم پاقدمش خیر باش براتون زیر سایه ی پدر مادر بزرگ شه. برا ما همون روز ولی برا خیلیا تا ۲ ماه اینا طول میکش ایشاالله برا شما هم زود بیاد

به سلامتی عزیزم پاقدمش خیر باش براتون زیر سایه ی پدر مادر بزرگ شه. برا ما همون روز ولی برا خیلیا تا ...

قربونت عزیزم زنده باشی 

انشاالله توکل به خدا

2738
سلام عزیزم چطوری نی نی خوبه زردیش خوب شد خودت بهتری 

سلام ممنونم عزیزم خوبیم شکر اره خداراشکر خوب شد توخوبی نی نی خوبه ؟

سلام ممنونم عزیزم خوبیم شکر اره خداراشکر خوب شد توخوبی نی نی خوبه ؟

خدا رو شکر منم بد نیستم پسرمم زردیش هفت روزگیش ۱۲ بود دو روز گذاشتم توی دستگاه تو خونه پریروز دوباره آزمایش دادیم امروز جوابشو بگیریم ببینیم چنده تیرویید ش هم مشکوک بود دوباره ازش آزمایش گرفتن خودمون هم گفتیم با زردیش تیرویید ش هم. چک کنه آزمایشگاه خدا کنه خوب باشه 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
خدا رو شکر منم بد نیستم پسرمم زردیش هفت روزگیش ۱۲ بود دو روز گذاشتم توی دستگاه تو خونه پریروز دوباره ...

انشاالله خوبه جوابش نگران نباش