2737
2739
عنوان

لطفا نظرسنحی اسم دخملیم شرکت کنید.

378 بازدید | 29 پست

چندروز دیگه زایمانم هست .لطفا نظربدید.یکی از این سه اسمو برام بزنید که ترجیح میدید.

تعداد رای : 49
نظرسنجی
تیارا
6
12%
جانا
40
81%
تیدا
3
6%

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

پیشاپیش ازهمگی ممنونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید هیلی عذر میخوام ناراحت نشی یوقت ولی تیدا اسم سگ دلوینه پیجشم خیلی فالور داره یک میلیونو خورده ای خلاصه نذاری بهتره 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2728
ببخشید هیلی عذر میخوام ناراحت نشی یوقت ولی تیدا اسم سگ دلوینه پیجشم خیلی فالور داره یک میلیونو خورده ...

ممنونم من خیلی تو اینستا نیستم خبر نداشتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید هیلی عذر میخوام ناراحت نشی یوقت ولی تیدا اسم سگ دلوینه پیجشم خیلی فالور داره یک میلیونو خورده ...

اره منم خاستم بگم تیدا سگ دلوین است

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ممنونم من خیلی تو اینستا نیستم خبر نداشتم

خواهش میکنم اتفاقا اگه نصب نداری نصب کن حالا با اسم فیک یا هرچی پیج های نی نی اسم رو سرچ کن کلی اسم خوشگل برات میاره

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740
جانا یا جانان??

جانان دوست داشتم از بس گفتن مسخره میکنند میگن جانونی از دلم رفت.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی تیدا یه اسم لری و قشنگه یعنی چشم مادر😍

اره منم بخاطر معنیش انتخاب کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم اِلارا هم قشنگه

اره معنیش چیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706