2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جونم آشرشته😍

حال خودت و نی نی چطوره

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
یارانه ای ماهی ده تا دونه دونه ای ۹۰ تومن  آزادم دونه ای صدوچهل تومن

من یه دونه میخوام با کارت ملی میدن ؟

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
ای جونم آشرشته😍 حال خودت و نی نی چطوره

سلام عزیزم خوبی 

نی نی هم خوبه خداراشکر خودم والا زیاد خوب نیستم درد لگن و کمر دارم گاهی زود پاشدم کمکی نداشتم نی نی هم حس میکنم سیر نمیشه دیگه دو سه وعده شیر خشک هم میدم بهش 

سلام عزیزم خوبی  نی نی هم خوبه خداراشکر خودم والا زیاد خوب نیستم درد لگن و کمر دارم گاهی زود پ ...

ببین این کمر درد و درد لگن طبیعیه

تازه بار زمین گذاشتی کمرت داره به حالت قبل برمیگرده

برا شیر خشک هم دولتی میتونی در ماه ده تا بگیری

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
ببین این کمر درد و درد لگن طبیعیه تازه بار زمین گذاشتی کمرت داره به حالت قبل برمیگرده برا شیر خشک ...

نی نی شما چطوره شب ها خوب میخوابه ؟

نی نی شما چطوره شب ها خوب میخوابه ؟

تقریبا از ماه دوم رو به بهبودی رفت برا خواب شب 

ولی خوب بازیگوش شده ماشالله تو روز هم کم میخوره و هم کم میخوابه 

تقریبا از ماه دوم رو به بهبودی رفت برا خواب شب  ولی خوب بازیگوش شده ماشالله تو روز هم کم میخور ...

عزیزم 😍

نی نی منم شب ها تقریبا میخوابه فقط دوبار پا میشه برا شیر خوردن ولی ۶ صبح بیداره تا  ۱۱ اینا باز میخوابه شکمش هم کم کار میکنه اذیته