2733
2734
عنوان

ملت عزیز ایران

447 بازدید | 19 پست

بسهههههه دیگههههههههه

آقا بگیرید بخوابید

بخدا خود مردم اسرائیلم خوابن الان

دهن برامون نمود بس که سرویسش کردید

یکی داره حسرت میخوره الان جنگ میشه من هنوز بچه نزاییدم

یکی میخواد از ترس همه پولاشو طلا کنه😐

یکی هر دو دیقه یه بار توهم میزنه داره صدای موشک میاد

جمع کنید دیگههههههههه

🦦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من تنهام بخدا سکته زدم اومدم سایت قلبم‌اومده از دهنم بیرون از بس فضولم هستم نمیکنم برم بخوابم همه تاپیک ها رو بایدبخونم و سکته بزنم 😔😩

🕋 برای ازادی شوهرم دعا کنید دیگ بریدم دعا کنید بیاد از این بدبختی نجاتم بده😞😞
2740

فقط دارم با غزه مقایسه‌ میکنم فکر کنم اینقدر افغانها رو مسخره  کردیم سرمون اومد باید بریم بگیم ببخشید 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

عزیزم مردم اسراییل الان تو خیابونان چی میگی؟

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
بابا ایران قرارگاه نظامی اسرائیلو زده نه محل مسکونیو😂

میتونی ویدیوهاشو ببینی که چطوری همشون تو خیابون سرگردونن :))

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
2706